ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Декристилізатор меду з зовнішнім терморегулятором

  • Артикул: 713
1 500,00 грн

При реалізації меду важливим є його зовнішній вигляд, тому досить складно пояснити покупцеві, через що мед став закристалізуватися, хоч він так само корисний, як і рідкий мед. Коли продукт кристалізується, щоб надати йому зовнішній торговий вид, а також для зручності фасування меду в тару застосовується дане пристосування, яке одягається на ємність і підключається до електричної мережі, а температура нагріву регулюється за допомогою зовнішнього терморегулятора.

Розтоплення здійснюється за допомогою інфрачервоних променів, які впливають на певні області ємності, нагріваючи продукт на всю глибину. Після такої процедури мед не втратить лікувальних властивостей і в ньому збережуться мікроелементи в тій же кількості. При необхідності пасічник регулює температуру самостійно.

Працює пристрій від мережі 220 вольт і максимально нагріває склад до 40 градусів, що є оптимальним для продукції і не впливає на її якість. Повний цикл роботи під час розпуску меду триває від 10 годин до доби. Пристрій функціонує при температурі зовнішнього середовища від 20 до 25 градусів.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Декристилізатор меду з зовнішнім терморегулятором...
Декристилізатор меду з зовнішнім терморегулятором

1 500,00 грн