ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Димова гармата з бензонасосом

  • Артикул: 27
В наявності
1 650,00 грн

Дим гармата Варомор з бензонасосом

Таке захворювання бджіл, як варроатоз, є дуже серйозним і може призвести до зниження загальної чисельності бджолиних сімей. Бджолярі використовують різноманітні методи для боротьби з кліщем Варроа, застосовуючи відповідні препарати і обладнання.

Зазвичай використовують такі способи лікування:

  • Пластини з фанери або картону просочуються препаратами для лікування, після чого поміщаються між рамками всередині вуликів. Подібний метод є найбільш простим і доступним за вартістю, однак його ефективність не дуже висока.
  • Розчин з лікувального порошку і води за допомогою шприца розпорошується усередині вулика. Даний метод доволі трудомісткий і потребує досить багато часу.
  • Застосовується спеціальне обладнання димові гармати, за допомогою яких ліки вводяться всередину вулика у вигляді диму. Цей метод вважається найбільш ефективним і надійним.

Що являють собою димові гармати? Це «варіація» популярного серед бджолярів димаря, яка відрізняється наявністю тонкого «носика», що дозволяє направляти димовий струмінь у вулик для ефективної боротьби з кліщовим паразитом Варроа.

Головна відмінність димової гармати полягає в точній і акцентованій подачі димових «ліків», а також більш економному використанні розчину. Конструкція включає в себе безпосередньо колбу-гармату, елемент для нагріву, а також резервуар для розчину.

Як це працює

За допомогою димової гармати можна ввести всередину вулика необхідні ліки. При цьому дим моментально розходиться по всьому внутрішньому простору, проникаючи навіть у найвіддаленіші куточки. Ліки мають акарицидний ефект, огортають бджіл і позбавляють їх від кліща.

Димова гармата має в своєму складі такі основні елементи, як:

  • газовий балон;
  • резервуар для підготовленого розчину;
  • бензонасос (використовується, щоб подавати горюче до пальника).

Під час роботи газового пальника відбувається нагрів сопла і робочого лікувального розчину, що проходить через нього. При цьому рідина випаровується і утворюється пар.

В результаті впливу пару відбувається активний «рух» бджіл у вулику, що допомагає позбавлятися від кліщів. Впуск пари найкраще виконувати через нижні лотки вулика.

Зверніть увагу на необхідність дотримання техніки безпеки: працюючи з димовою гарматою, в обов'язковому порядку слід використовувати засоби індивідуального захисту.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали