ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Димова гармата варомор з росинкою

  • Артикул: 28
1 550,00 грн

Призначається для обробки бджіл від кліщів. Перевагою є швидкість проведення процесу без відкриття вулика. Носик пристосування просовується в вулик і випускає туди кілька клубів диму. Рекомендується обробляти вулики кілька разів протягом всього сезону з проміжком три-чотири дні між процесами. При роботі важливо надягати респіратор або протигаз.

Складається дим-гармата з робочого бачка і з'єднаних елементів. Також є ємність для лікувальних препаратів, які випаровуються під впливом тепла. Як розчин використовуються:

  1. Бипин.
  2. Тактик.
  3. Щавелева кислота.
  4. Флувалінат.
  5. Тимол тощо.

Під впливом диму, отриманого на основі суміші препаратів і розчинника (керосину, спирту, води та ін.) Бджоли активно рухаються в вулику, і поліпшується осипання кліщів. Щоб вирішити проблему з кліщем Варроа, необхідно запускати в льоток 1-3 клубу диму в залежності від використовуваного лікувального розчину

Концентрація використовуваного розчину невелика, в залежності від погодних умов і активності компонентів. Рекомендується проводити обробки в нельотний період дня. Ефективне час використання препарату - безплідний період, осінь, коли температура в межах 3-8 градусів. У цьому випадку досить 1-2 обробок з інтервалом від 3 днів і вище.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Димова гармата варомор з росинкою
Димова гармата варомор з росинкою

1 550,00 грн