ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Дим-гармата Варомор з бензонасосом

  • Артикул: 1059
1 750,00 грн
При застосуванні цього механізму необхідно дотримуватися заходів безпеки. Не допускається пошкодження герметичності ємності і колби з робочою рідиною. Також варто уникати вдихання диму.
Особливістю є те, що всі вузли приладу герметизовані. Є також фільтр і дозатор робочої рідини. При тривалому зберіганні, щоб поверхні не окислялись, всю систему потрібно промивати за допомогою гасу. Це забезпечить безперебійну і довготривалу роботу пристосування.

Складається пристрій з газового балона, ємності для лікувального розчину з очищеним гасом, і має бензонасос для подачі палива в пальник. При використанні газовий пальник нагріває сопла, через які проходить робоча рідина, що дозволяє їй випаровуватися. Тому при використанні пристрою можна не розбирати вулик.

Під впливом диму і пари в рідині, бджоли активно рухаються, в результаті чого поліпшується процес осипання кліщів. Впускати суміш потрібно через лотки внизу вулика.
У вічко подаються 1-2 клубу диму. Залежно від ступеня пошкодження кліщами, потрібно виробляти одну-дві обробки з перервами 3-4 дні в безрасплодний період. При наявності розплоду обробки проводять 4 рази з інтервалом в 3 дня.

Найбільш ефективний час використання пристрою - температура від плюс 3 до плюс 8 градусів.
При роботі з пристроєм потрібно дотримуватися запобіжних заходів і надягати респіратор.

Параметри


Вага спорядженого пристрою1950гр
Габарити:довжина470мм
висота300мм
ширина150мм
Продуктивність роботи400-600 б/р /1год.
Ефективність обробки 99,7 – 100%
читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Дим-гармата Варомор з бензонасосом
Дим-гармата Варомор з бензонасосом

1 750,00 грн