ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Джентерський стільник Швидкий старт міні

  • Артикул: 185
В наявності

Виробник: Німеччина

Комплектация: сот- касета Jenter, мисочки - 115 шт, денця - 115 шт, цоколі - 30 шт., тримачі мисочок - 30 шт., ковпачок для ізоляції матки - 1 шт., паличка для чищення мисочок - 1 шт., паличка для виштовхування мисочок- 1 шт.

1 750,00 грн

Джентерский стільник дає можливість навіть матководу-початківцю виводити однакових високоякісних бджолиних маток і отримувати маточне молочко без перенесення личинок. При дотриманні рекомендацій по використанню стільника Єнтера і правильній підготовці сім'ї досягається практично 100% прийняття личинок. При роботі зі стільником Джентера (стільником Єнтера) в режим маточного виховання переводять личинки, яким всього кілька годин, і які перенести шпателем практично неможливо, не пошкодивши, так як вони ще не залиті маточним молочком. При цьому виключаються такі людські фактори, як навик роботи зі шпателем, гострота зору, твердість руки.

До комплекту Швидкий старт міні ми додаємо демонстраційну універсальну кліточку Гайдара, яка використовується для розміщення маточників (замість кліточки "бігуді").

Даний стільник відрізняється вдосконаленою формою отворів на кришці у вигляді сонячних променів та кольором патрубків. Ці видозміни були впроваджені у 2018 р. Стільник упакований у поліетиленовий пакет замість коробки для здешевлення виробу.  Країна виробництва - Німеччина. 

Детально про роботу з Джентерским стільником, рекомендації по використанню, а також переваги даного методу можна прочитати за посиланням в статті Василя Гайдара, яка була опублікування в журналі "Бджоляр".

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Джентерський стільник Швидкий старт міні...
Джентерський стільник Швидкий старт міні
Німеччина, комплект "Швидкий старт"

1 750,00 грн