ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Джентерський стільник

  • Артикул: 1034

Виробник: Karl-Heinz Jenter, Німеччина

Комплектация: сот- касета Jenter, мисочки - 115 шт, денця - 115 шт, цоколі - 30 шт., тримачі мисочок - 30 шт., ковпачок для ізоляції матки - 1 шт., паличка для чищення мисочок - 1 шт., паличка для виштовхування мисочок- 1 шт.

2 370,00 грн

Джентерский стільник дає можливість навіть матководу-початківцю виводити однакових високоякісних бджолиних маток і отримувати маточне молочко без перенесення личинок. При дотриманні рекомендацій по використанню стільника Єнтера і правильній підготовці сім'ї досягається практично 100% прийняття личинок. При роботі зі стільником Джентера в режим маточного виховання переводять личинки, яким всього кілька годин, і які перенести шпателем практично неможливо, не пошкодивши, так як вони ще не залиті маточним молочком. При цьому виключаються такі людські фактори, як навик роботи зі шпателем, гострота зору, твердість руки.

До комплекту ми додаємо демонстраційну універсальну кліточку Гайдара, яка використовується для утримання маточників (замість кліточки "бігуді").

Сот Джентера йде в оригінальній упаковці та в повній комплектації виробника Karl-Heinz Jenter. А німецька якість говорить сама за себе.

Детально про роботу з Джентерским стільником, рекомендації по використанню, а також переваги даного методу можна прочитати за посиланням в статті Василя Гайдара, яка була опублікування в журналі "Бджоляр".

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Джентерський стільник
Джентерський стільник
Karl-Heinz Jenter, Німеччина

2 370,00 грн