ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

БДЖОЛИ І ФРАНЦУЗЬКИЙ ДІМ GUERLAIN

Шанувальники відомого французького бренду Герлен, мабуть, неодноразово помічали, що він якось пов’язаний із бджолами – вони і на флаконах з парфумами, ціла серія догляду за шкірою носить ім’я королівської бджоли Abeille Royale, бджола прикрашає навіть такий дрібний аксесуар, як брелок.

Цікаво, чому така любов до бджіл?


А історія така. У 1853 засновник Дому Пьер-Франсуа-Паскаль Герлен створив одеколон Impériale для принцеси Євгенії з приводу одруження з Наполеоном ІІІ. Флакон з парфумом він вирішив прикрасити 69 позолоченими бджолами з імператорського герба. Таким чином з'явився флакон Бджола, який згодом став легендою. Аромат справив таке враження на принцесу, що вона призначила Герлена Головним Парфюмером Двору Його Величності.

З тих часів Дім та бджола нерозривно пов'язані, а бджола є символом Дому Guerlain. Бджола – це символ невпинного творіння, а Дім Guerlain – творець краси. Бджола надихає на нові розробки, прикрашає витончені флакони з парфумами та косметикою, задає напрямок постійного розвитку.

Досліди вчених довели величезну користь меду та продукції бджільництва для краси та здоров’я шкіри, і Дім Guerlain використовує ці знання у виробництві своїх косметичних продуктів.

Також Дім Guerlain бере участь у захисті унікального елементу світового природного насліддя Юнеско – єдиного в світі виду чорних бджіл на острові Ouessant, що на заході від Франції.  Він бере участь у благодійній програмі допомоги фінансування бджолярів, промотує та наголошує важливість їх роботи, надає юридичну підтримку для кращого захисту бджіл.

Бджола – це щоденне натхнення французького Дому Guerlain від часів створення і до нашого часу.


Залиште свій коментар

Note: HTML is not translated!