ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

ЗІРКА ІНСТАГРАМА БДЖОЛА -БЛОГЕР

Поки екологи з різних країн світу б'ють на сполох, турбуючись про вимирання корисних комах, деякі фонди і організації намагаються привернути увагу людей самими нестандартними методами. Наприклад, розповідати про екологічні проблеми від імені першої в світі бджілки-блогерша на сторінках Інстаграм-аккаунта, супроводжуючи це оригінальними фото на тлі морських або міських пейзажів, за різними домашніми справами або захопленнями. Бджола В. малює, медитує, подорожує, готує їжу, робить зарядку, радіє і засмучується, святкує разом з нами свята і сумує за людьми під час коронавируса.


Унікальний в своєму роді проект поки доступний тільки в англомовній версії. Він був запущений благодійним французьким фондом і некомерційною організацією Bee Funder. Його задумка була проста і при цьому надзвичайно важлива: привернути увагу якомога більшої кількості людей до питання глобального вимирання бджіл і змусити їх всерйоз задуматися над способами збереження комах.

На кінець квітня 2020 року число підписників аккаунта @bee_influencer перевищило 280 тисяч і неухильно продовжує зростати.


Поки тематика постів досить вузька: з них можна дізнатися про існуючі проблеми і користь бджіл для екосистеми планети. Однак в недалекому майбутньому його творці планують розширити теми шляхом розміщення рекламних заміток брендів, що мають пряме відношення до розведення та охорони бджіл. Такий крок дозволить залучити нові обличчя і нові засоби.

Проект оригінальним способом робить свій внесок у дуже важливу справу збереження бджіл і заслуговує на велику підтримку і повагу кожного.


Залиште свій коментар

Note: HTML is not translated!