ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

БДЖОЛИНІ ГОТЕЛІ

Більша частина бджіл - це дикі бджоли-одинаки.

Ми звикли, що бджоли живуть у вуликах великими сім'ями. Однак це коли мова йде про медоносних бджіл, за якими доглядають люди.

А більша частина бджіл, виявляється - це дикі бджоли-одинаки, які вносять величезний вклад у запилення рослин, підтримують екосистему, сприяють розвитку сільського господарства. Такі бджоли зазвичай живуть в норах в землі, під камінням і поваленими деревами, в щілинах будинків та інших затишних містечках. Але останнім часом дикі бджоли все більше і більше позбавляються звичних місць існування - розростаються міста, обробляються поля, придатних для життя місць залишається все менше.

Бджолиний готель - що це?

Рішення житлового питання таких бджіл - це бджолині готелі, яких з'являється в Європі і Америці все більше і більше. Тут не видають рушників і тапок, тут надається кімната для бджоли, де вона гніздиться і виводить потомство.


Бджолині готелі розміщують в садах, дворах і навіть на балконах і дахах будинків. Дикі бджоли-одинаки зазвичай зовсім не агресивні і не заподіюють нікому шкоди, займаючись своєю справою. Важливо, щоб будиночки для бджіл освітлювалися сонцем в першій половині дня і були досить затінені в другій половині дня в спеку.


Як побудувати бджолиний готель

Створити бджолиний готель досить просто.

Різні види бджіл надають перевагу кімнатам з отворами різного діаметру. Зазвичай вони виготовляються з дерева, бамбука, цегли, плитки, навіть звичайних пластикових коктейльних трубочок. Головне, щоб усередині комірки були гладкими, щоб бджоли не поранилися. «Кімнати» готелю повинні розташовуватися під невеликим нахилом, щоб захистити бджілок від дощу.


Єдине, що необхідно - це міняти періодично використані комірки після того, як вивелося потомство і бджоли покинули своє житло, щоб попередити поширення хвороб.


Крім практичної користі для навколишнього середовища, створення бджолиних готелів - це просто захоплююче хобі, що дозволяє створювати гарні домівки-шедеври для диких бджіл, а також дарує радість спостерігати чудо, як зароджується життя, як з комірки, в яку бджола відклала яйце, через деякий час з'являється нова доросла комаха.


Залиште свій коментар

Note: HTML is not translated!