ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

ВОСКОВА МІЛЬ - УСУНЕННЯ БРОНХОЛЕГЕНЕВИХ ПРОБЛЕМ ТА ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Бджоли - щедрий дар природи, який дає нам ефективні засоби від великої кількості захворювань. Продукти життєдіяльності цих комах мають науково доведений цілющий ефект. У нетрадиційній медицині існує окремий напрямок, який називається апітерапія, що в перекладі означає «лікування за допомогою бджіл».

В апітерапії широко використовуються препарати на основі воскової молі. Ця комаха шкодить бджолам, тому що харчується воском і руйнує їхні домівки. Але при цьому личинки воскової молі несуть неоціненну користь здоров'ю людини.


Що можна стверджувати точно - це те, що спостерігається досить висока ефективність воскової молі або вогнівки при лікуванні різних легеневих патологій, а також такого захворювання, як туберкульоз. Личинки можуть застосовуватися у вигляді настоянки і зустрічатися в складі деяких медичних препаратів. 

Користь личинок воскової молі

Лікування туберкульозу - процес, який відрізняється певною складністю. Туберкульозна паличка знаходиться в організмі у воскоподібній капсулі, розщепити яку в деяких випадках не можуть навіть найсильніші антибіотики.

Цераза - це речовина, що розчиняє капсулу патогенної палички і не чинить згубний вплив на організм людини. Саме цераза міститься в настоянці вогнівки, що робить препарати на її основі незамінними в процесі лікування туберкульозу.

Позитивний ефект від використання воскової молі посилюються завдяки тому, що личинки живляться продуктами життєдіяльності бджіл. Так як організм личинки ще не сформувався до кінця, ці речовини в ньому зберігаються у вигляді корисних запасів. Таким чином, настоянка з личинок молі, крім церази, включає в себе велику кількість інших корисних речовин, які чинять позитивний вплив і допомагають підтримувати в належному стані всю імунну систему людини.

Показання до застосування препаратів на основі вогнівки


Цілющі властивості вогнівки були відкриті близько 400 років тому. Це свідчить про те, що дуже давно люди виявили лікувальний ефект, здавалося б, простих личинок на всі життєво важливі органи. Таке відкриття допомогло значно поліпшити рівень їхнього життя. Що стосується захворювань, які підвладні цьому потужному засобу, це:

  • Туберкульоз. Як було зазначено вище, цераза, що входить до складу личинок, розчиняє воскову оболонку бактерії, що робить мікроорганізм вразливим до впливу медичних препаратів та імунної відповіді організму. Тут важливо зазначити, що лікування туберкульозу восковою міллю є абсолютно нешкідливим і може поєднуватися із застосуванням різного роду медичних препаратів.
  • Астма і бронхіт. Патології бронхолегеневої системи відмінно піддаються лікуванню восковою міллю. Це досягається завдяки тому, що препарати на основі цілющих личинок мають виражений відхаркувальний ефект. Якщо астма спостерігається у дитини, воскова міль допоможе усунути негативні прояви хвороби і підвищити стійкість організму до різних алергенів.
  • Зниження рівня глюкози в крові. Якщо регулярно приймати препарати на основі воскової молі, можна досягти досить стійкого результату.
  • Безпліддя. Проблеми репродуктивної системи сьогодні зустрічаються досить часто. Як показали численні дослідження, личинки воскової молі позитивно впливають під час лікування безпліддя як у жінок, так і у чоловіків. Після такого лікування у представників чоловічої статі спостерігається значне підвищення потенції і якості сперматозоїдів. Якщо говорити про прекрасну половину, то тут доведено позитивну дію на репродуктивні органи внаслідок насичення крові майбутньої матері корисними мікроелементами і вітамінами.
  • Відновлення після оперативного втручання. Личинки воскової молі містять такі компоненти, як серотонінові протеази. Це допомагає організму відновитися в найкоротші терміни, а також виключає утворення рубців і спайок.
  • Лікування депресії. Личинки молі включають в себе речовини, які за своїм складом схожі з гормоном серотоніном. Це сприятливо діє на весь організм, а також підвищує працездатність і настрій. Таким чином, людям, що страждають депресією, надається можливість швидко і ефективно впоратися з цим підступним захворюванням.

Важливо також відзначити, що настоянка воскової молі може використовуватися, як імуномодулюючий засіб, що допомагає попередити виникнення різних захворювань.

Особливості застосування настоянки


Препарати на основі личинок надають виражений терапевтичний ефект при туберкульозі та інших захворюваннях бронхо-легеневої системи. Засіб без побоювань може застосовуватися навіть маленькими дітьми і людьми похилого віку. Однак, тут варто правильно розраховувати дозування. Прийом препарату починається з п'ятирічного віку, а разова доза становить таку кількість крапель, скільки років пацієнтові.

Настоянка також може застосовуватися разом з іншими медичними препаратами. Таким чином, якщо поєднувати вживання засобу з антибіотиками, можна досягти зниження токсичного ефекту на організм людини. Це допоможе підвищити витривалість і протистояння імунітету різного роду подразникам.

Воскова міль показала високу ефективність у лікуванні псоріазу. Для цього, необхідно проводити аплікації за допомогою серветки з натуральної тканини, змоченою в цілющій рідині.

Що стосується протипоказань - це тільки індивідуальна непереносимість основного компоненту.

Підводячи підсумок варто сказати, що настоянка на основі личинок вогнівки є ефективним засобом у лікуванні великої кількості патологій. Найбільша цінність такого засобу полягає в тому, що він допомагає впоратися з такою підступною хворобою як туберкульоз. Це значно підвищує цінність препарату і робить його незамінним як в народній, так і традиційній медицині.

Залиште свій коментар

Note: HTML is not translated!