ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БДЖІЛ


Сьогодні, 20 травня, відзначається Всесвітній день бджіл вже другий рік поспіль. Ця дата була встановлена ООН з метою підвищення обізнаності та привернення уваги до важливості ролі бджіл та інших запилювачів у житті людини та екосистеми, а також до загроз для їх існування і заходів щодо їх збереження.Овочі та фрукти, які ми їмо, залежать від опилення. І світ без запилювачів означає світ без огірків, кави, шоколаду, яблук, ягід і т.д. - тобто без смачної і такої звичної нам їжі.

У зв’язку з урбанізацією та надмірним використанням пестицидів, речовин, які вбивають бджіл та інших запилювачів, їх стає все менше і менше. На жаль, майже кожного дня з’являється інформація про масову потраву бджіл під час обробок полів фермерськими господарствами. Ми дізнаємося про загибель пасік, а загиблих диких бджіл ніхто і не рахує.  

Наша спільна задача робити все можливе, щоби покращити ситуацію та запобігти знищенню таких чудових, корисних та трудолюбивих комах, як на глобальному, державному рівні, так і на рівні особисто кожного з нас.

Що ж кожен з нас може зробити?


Як мінімум - такі прості речі:

  •  висаджувати, сіяти медоносні рослини, які будуть радувати бджіл, і нас теж бонусом
  • на газонах у подвір’ях залишати клаптики землі, де буде рости висока трава
  • в саду тримати невеличку ємність з чистою водою, яка згодиться спраглим бджілкам
  • зробити власноруч або придбати так званий "бджолиний готель", в якому зможуть оселитися одиночні комахи
  • відмовитись від використання пестицидів при вирощуванні рослин на своїх присадибних ділянках

Якщо кожен буде робити хоч трошки маленьких кроків, то загальна ситуація теж буде невпинно покращуватись!

Бажаємо бджолам та всім запилювачам дружнього, безпечного, сприятливого для життя середовища і нам всім гарних урожаїв і смачної їжі завдяки цим чудовим комахам!

Залиште свій коментар

Note: HTML is not translated!