ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Фільтр для меду нейлоновий конусний

  • Артикул: 1292
В наявності

Вага: 85 г

Висота: 30 см

Діаметр: 35 см

Матеріал: нейлонова сітка

50,00 грн

Для остаточної обробки меду, його додаткового очищення і підготовки до продажу, продукт позбавляють від найдрібніших забруднень. Для цієї процедури використовуються спеціальні фільтри, виготовлені з нейлону.

Фільтр для меду закріплюється на спеціальному кільці і покласти прямо в тару, де буде знаходитися проціджений продукт. Його призначення полягає в тонкому очищенню меду, при якій готовий мед стає максимально чистим і кристально прозорим.

Особливості

Особлива форма конуса і значні розміри дозволяють використовувати нейлоновий фільтр для меду для продукту у відносно великій тарі. Безпосередньо процес очищення продукту відбувається досить швидко, завдяки великій площі фільтрації.

Мінімальний розмір осередків в нейлон гарантує отримання дуже чистої фракції — навіть найдрібніші забруднення будуть видалені з продукту. Конусна форма дозволяє сконцентрувати все сміття на самому дні, що полегшує подальший процес очищення самого фільтра.

Фільтр для меду нейлоновий конусний вимагає мінімального догляду. Матеріал досить міцний і стійкий до зношування, він легко переносить ручну і машинне прання, після якої фільтр необхідно ретельно прополоскати і висушити.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Фільтр для меду нейлоновий конусний...
Фільтр для меду нейлоновий конусний хіт
2 секції з великими і маленькими чарунками

50,00 грн