ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Кран для медогонки пластмасовий

  • Артикул: 1118
В наявності

Діаметр: 40 мм

Матеріал: пластмаса

50,00 грн

Пластмасовий кран для медогонки

В даному розділі нашого каталогу представлено різні крани для всіляких різновидів медогонок, які також можуть бути використані для комплектації ємностей з іншими харчовими текучими продуктами при наявності відповідних технологічних отворів.

Переваги

Пластмасові крани для медогонки - це недорогі і якісні комплектуючі, які виготовляються з харчового пластику. Подібний матеріал відрізняється екологічністю і повністю безпечний для здоров'я, що дозволяє застосовувати вироби на його основі навіть в харчовій промисловості.

Крани оснащуються спеціальними ущільнювачами у вигляді кілець, які виключають ймовірність випадкового протікання харчового продукту. Щоб зафіксувати кран для медогонки в закритому положенні, необхідно просто вручну провернути затискаючий болт.

Простота в експлуатації, низька собівартість, висока надійність, легкість в заміні і різноманітність форм дозволяє підібрати зливний кран кожному нашому покупцеві. Якщо ви сумніваєтеся у виборі або хочете отримати докладні консультації фахівців, наші менеджери будуть раді відповісти на будь-які питання.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Кран для медогонки пластмасовий
Кран для медогонки пластмасовий new
діаметр 40 мм

50,00 грн