ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Медогонка 2-рамкова оцинкована неповоротна

 • Артикул: 449
2 300,00 грн

За допомогою цього пристосування можна відкачувати мед на пасіці. Принцип роботи полягає в використанні відцентрової сили. Пристрій складається з оцинкованого бака, зливного крана, ротора і приводу. Касета встановлюється без можливості повороту, а тому рамки треба при відкачці меду виймати і переставляти іншою стороною.

Характеристики:

 1. Бак - оцинкований метал.
 2. Діаметр - 400 мм.
 3. Висота - 600 мм.
 4. Кран полімерний.
 5. Редуктор планетарний.
 6. Дно штамповані, незбиране.
 7. Касети - 2 шт.

За допомогою відцентрової сили при обертанні ротора мед потрапляє в бак, а потім стікає і накопичується на дні. Потім він зливається через кран. 2-рамкова медогонка неповоротна - ідеальне пристосування для невеликої пасіки, де немає електрики. Вона не займає багато місця і може легко транспортуватися.

Перед роботою рекомендується:

 1. Помити і висушити бак.
 2. Перевірити кріплення.
 3. Змастити всі деталі, які труться між собою.
 4. Прокрутити вхолосту.
 5. Поставити пристосування на майданчик і закріпити.

При роботі рекомендується відбирати рамки, однакові за вагою. Вставляються вони нижнім бруском вперед. Ручку рекомендується починати обертати плавно, поступово прискорюючись. Не можна уповільнювати або прискорювати пристосування різко, так як це може привести до поломки стільників.

У міру заповнення ємності медом його зливають через кран в нижній частині бака. При необхідності можна устаткування забезпечити електроприводом, що прискорить проведення робіт.

Після закінчення роботи медогонку рекомендується промити теплою водою і просушити. Зберігати треба в приміщенні, яке провітрюється, щоб на баку не з'являлася корозія.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Товари, що проглядали
Медогонка 2-рамкова оцинкована неповоротна...
Медогонка 2-рамкова оцинкована неповоротна

2 300,00 грн