ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Медогонка 3-рамкова нержавійка неповоротна

  • Артикул: 642
В наявності
3 650,00 грн

За допомогою даного агрегату пасічник може відкачувати мед зі стільників на пасіці. Конструкція пристрою проста, а складається воно з нержавіючого бака, приводу і зливного крана. За один раз можна помістити в пристрій три стільника.

Характеристики:

  1. Бак - нержавіюча сталь.
  2. Діаметр - 500 мм.
  3. Висота - 770 мм.
  4. Вага - 12 кг.
  5. Привід ручний ремінний.
  6. Касет - 3 шт з сіткою.

Перед початком роботи треба підготувати медогонку і роздрукувати рамки. Бак добре промивається теплою водою і вислуховується. Далі змащуються механізми медом. Медогонка кріпиться на поверхню і перевіряється плавність ходу механізму.

Рекомендується вибирати однакові за вагою рамки перед викачування меду. Знаходяться вони в касетах нижнім бруском вперед. Вирощують барабан починають повільно і поступово прискорюються. Коли буде спостерігатися різке гальмування або кручення, то стільники можуть поламатися і в мед потрапить багато сміття.

Після відкачування меду з одного боку рамки її необхідно вийняти і переставити іншою стороною. Весь продукт, який накопичується на дні, зливається за допомогою крана в чисту ємність. Після роботи пристрій промивається теплою водою і прослуховується. Зберігати апарат треба в теплому місці, яке добре провітрюється.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Товари, що проглядали