ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Медогонка 3-рамкова алюмінієва поворотна

  • Артикул: 445
В наявності
3 450,00 грн

На будь-який пасіці не обійтися без медогонки. З її допомогою відкачують мед зі стільників. Працює пристрій за принципом застосування відцентрової сили, яка виникає при обертанні ротора. Це дозволяє меду вихлюпуватися з стільників на стінки ємності, а потім стікати на дно. Там він накопичується, а потім зливається через кран в чисту тару.

Характеристики:

  1. Бак - алюміній.
  2. Діаметр - 600 мм.
  3. Висота - 710 мм.
  4. Дно штамповані, незбиране.
  5. Кассет - 3 шт.

Представлена ​​модель розрахована на три рамки. Бак виготовлений з алюмінію, а касети поворотні, тому рамки не треба виймати після відкачування меду з одного їх боку.

Пристосування до роботи треба підготувати. Робити це досить просто. Бак промивають теплою водою і просушують. Всі кріплення і деталі, які обертаються, необхідно перевірити і змастити медом. Далі цей пристрій кріпиться до основи.

Підготовлені стільники вставляються в касети нижнім бруском вперед. Рекомендується підбирати однакові за вагою рамки. Ротор обертають спочатку плавно, а потім поступово прискорюються. Потрібно уникати різкого гальмування або прискорення обертання, так це призведе до поломки сот і в мед потрапить сміття.

Коли в ємності набирається достатня кількість меду, його рекомендується завантажити через кран внизу бака. По завершенню робіт медогонку миють теплою водою і висушують. Зберігати пристосування треба в сухому приміщенні, яке добре провітрюється.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Товари, що проглядали