ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Медогонка 3-рамкова нержавійка поворотна

  • Артикул: 592
В наявності
3 900,00 грн

Дане пристосування має багато переваг перед аналогами, що допомагають пасічника відкачувати мед на пасіці. Зроблено воно з нержавіючої сталі, що дозволяє зберегти отриманий продукт. Мед всередині не буде окислюватися, змінювати свій смак і склад. Сама ж ємність не береться корозії. Саме такий інвентар за міжнародними правилами рекомендується застосовувати для проведення робіт з медом.

Характеристики:

  1. Бак - нержавіюча сталь.
  2. Діаметр - 470 мм.
  3. Висота - 650 мм.
  4. Касети - 3 шт з сіткою.
  5. Дно - штамповані, незбиране.
  6. Кран полімерний.

Мед з рамок викачується під впливом відцентрової сили. Вона виникає при обертанні ротора. Мед потрапляє з стільників на стінки ємності, а потім стікає вниз. Коли на дні накопичується достатня кількість продукту, його зливають через кран. Для збору продукту застосовують чисту тару.

Перед початком робіт з пристроєм його треба підготувати. Для цього ємність промивають теплою водою і прослуховують. Потім перевіряються всі елементи і змащуються деталі, які труться між собою. Медогонка закріплюється на підставці.

Рамки встановлюються в касети нижнім бруском вперед. Вибирати рамки краще однакові за вагою, а сам ротор треба починати обертати плавно, поступово прискорюючись. Якщо будуть різкі уповільнення або прискорення, то рамки можна зламати, в результаті чого в мед потрапляє багато сміття.

Особливістю даного пристосування є те, що при відкачуванні меду з сот з одного боку не треба міняти їх розташування. Треба просто повернути касети. При необхідності прискорити процес можна при установці електроприводу. Після завершення робіт бак рекомендується промити і висушити. Зберігається він у сухому приміщенні, яке провітрюється.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали