ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Медогонка 3-рамкова оцинкована поворотна

  • Артикул: 444
В наявності
2 850,00 грн

Незалежно від розмірів пасіки, на ній не обійтися без цього пристосування. За допомогою цього пристрою можна відкачувати з стільників мед. Продукт витягується під впливом відцентрової сили, яка виникає при обертанні ротора. Мед потрапляє на стінки ємності, а потім стікає на дно. Коли там накопичиться достатня кількість меду, він зливається через кран, розташований в нижній частині бака. Зливається продукт в підготовлену чисту тару.

Пристосування вміщує на три рамки, бак зроблений з оцинкованого металу, а касети повертаються, тому рамки не треба виймати після відкачування меду з одного боку.

Характеристики:

  1. Бак - оцинкований метал.
  2. Діаметр - 500 мм.
  3. Висота - 770 мм.
  4. Кран полімерний.
  5. Касети - 3 шт з сіткою.
  6. Вага - 12 кг.
  7. Привід - ручний.

Перед початком використання медогонки, її треба підготувати. Для цього бак промивається теплою водою і прослуховується. Ручка приводу ротора ставиться на місце, і змащуються рідким медом все труться між собою деталі. Далі перевіряється працездатність пристрою вхолосту. Пристрій ставиться на підготовлену жорстку поверхню і добре закріплюється.

Рамки в касети вставляються нижнім бруском вперед. Рекомендується вибирати однакові за вагою рамки, а ручку ротора починати обертати плавно. Різких гальмувань або прискорень варто уникати, так як це може привести до поломки стільників, в результаті чого сміття потрапить в мед.

Накопичився мед зливається через кран. По завершенню роботи рекомендується промити ємність теплою водою і висушити. Зберігати пристосування треба в приміщенні, яке добре провітрюється.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Товари, що проглядали