ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Медогонка 4-рамочна нержавійка поворотна

 • Артикул: 441
В наявності
4 400,00 грн

Якщо пасіка налічує близько 100-140 сімей, краще використовувати там 4-рамкову медогонку для відкачування меду зі стільників. До переваг такої моделі відноситься:

 1. Висока продуктивність.
 2. Відсутність необхідності міняти рамки при відкачуванні меду з одного боку.
 3. Бак виготовлений з нержавіючої сталі, яка не робить негативного впливу на мед.
 4. При необхідності даний виріб можна обладнати електроприводом, щоб прискорити роботи.

Перед початком викачування меду медогонка готується. Для цього бак промивається і сушиться, монтується ручка ротора, змащуються рідким медом всі деталі, які труться між собою, а також перевіряється плавність ходу ротора. Потім виріб прокручується на холостому ходу і кріпиться до основи. Під кран поставляється чисте відро.

Перед установкою рамок їх треба роздрукувати за допомогою ножа. Далі їх встановлюють в касети нижнім бруском вперед. Рамки рекомендується вибирати однакові за вагою. Ручка ротора повинна обертатися плавно, а також варто уникати різких прискорень і гальмувань. Це може привести до поломки стільників, в результаті чого в мед потрапить сміття.

Коли мед викачується з одного боку рамки, їх не треба виймати. Потрібно тільки повернути касети і далі проводити роботу. Коли ємність наповниться, мед зливається через кран в нижній частині бака.

Після закінчення робіт медогонку рекомендується промити теплою водою і просушити. Всі деталі перед зберіганням потрібно змастити і поставити апарат на зберігання в сухе приміщення, яке провітрюється.

Характеристики:

 1. Бак - нержавіюча сталь.
 2. Касети - 4 шт з сіткою.
 3. Кран полімерний.
 4. Дно штамповані, незбиране.
 5. Діаметр - 600 мм.
 6. Висота - 800 мм.
 7. Вага - 23 кг.
читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали