ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Міх для димаря зйомний шкіряний

  • Артикул: 138
В наявності

Матеріал: натуральна шкіра

122,00 грн

При тривалому використанні димаря хутро з часом стає непридатним, а тому виникає необхідність в придбання нового. За допомогою хутра можна нагнітати в корпус повітря для розпалювання тліючих вугіль. Також він збільшує тиск усередині, завдяки чому повітря з димом виходить потужним струменем через кришку. В результаті можна викурити багато комах за один раз.

Хутро зроблений з якісної шкіри, натягнутої між двома дерев'яними рамками. Зверху він закритий металевою рамкойпланкой. Всі елементи надійно з'єднуються. Сам хутро кріпиться до основи саморізами. Тут все залежить від модифікації пристрою.

Рекомендується хутро міняти регулярно. Зазвичай це робиться в кінці сезону. Якщо деталі пошкодилися раніше, то під заміну потрібно зробити відразу ж після виявлення дефектів.

За допомогою цього механізму можна ефективно використовувати димар. Якщо ж матеріал буде мати розриви, то інтенсивність виділення диму погіршиться, а тому пасічника доведеться витрачати більше зусиль для заспокоєння комах.

Такий виріб можна застосовувати і для лікувальних заходів при проведенні профілактичних робіт або леченіяі патологій бджіл, для при яких обкурювання необхідно важливо.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Товари, що проглядали
Міх для димаря зйомний шкіряний
Міх для димаря зйомний шкіряний
на стандартний димар

122,00 грн