ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Міх для димаря зйомний шкіряний

  • Артикул: 138
В наявності

Матеріал: натуральна шкіра

122,00 грн

При тривалому використанні димаря міх з часом стає непридатним, а тому виникає необхідність в придбанні нового. За допомогою міха можна нагнітати в корпус повітря для розпалювання тліючого вугілля. Також він збільшує тиск усередині, завдяки чому повітря з димом виходить потужним струменем через кришку. В результаті можна обкурити багато комах за один раз.

Міх зроблений з якісної шкіри, натягнутої між двома дерев'яними рамками. Зверху він закритий металевою планкою. Всі елементи надійно з'єднуються. Сам міх кріпиться до основи саморізами. Тут все залежить від модифікації пристрою.

Рекомендується міх міняти регулярно. Зазвичай це робиться в кінці сезону. Якщо деталі пошкодилися раніше, то заміну потрібно зробити відразу ж після виявлення дефектів.

За допомогою цього механізму можна ефективно використовувати димар. Якщо ж матеріал буде мати розриви, то інтенсивність виділення диму погіршиться, а тому пасічнику доведеться витрачати більше зусиль для заспокоєння комах.

Такий виріб можна застосовувати і для лікувальних заходів при проведенні профілактичних робіт або лікуванні патологій бджіл, при яких обкурювання необхідно.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Товари, що проглядали
Міх для димаря зйомний шкіряний
Міх для димаря зйомний шкіряний
на стандартний димар

122,00 грн