ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Міх для димаря зйомний шкірозамінник

  • Артикул: 139
В наявності

Матеріал: штучна шкіра

82,00 грн

МІх потрібно купувати в тому випадку, коли він став непридатним в результаті інтенсивного застосування. Хоч міх і робиться з надійного матеріалу, але з часом він може стиратися, особливо, якщо експлуатується активно в сезон.

За допомогою міха можна нагнітати повітря всередині димаря, роздмухувати там вугілля, яке буде виробляти дим. Також міх створює тиск усередині корпусу, надлишки якого потім виходять разом з димом через отвори в кришці. При якісному міхові можна викурювати за один раз велику кількість бджіл, що спрощує роботу пасічника.

Представлений міх виконаний зі шкірозамінника, який натягнутий на дерев'яний каркас. Зовні він зміцнюється металевими рамками. Всі з'єднання герметичні. Міх кріпиться до корпусу димаря за допомогою саморізів.

При виникненні пошкоджень важливо такий елемент своєчасно замінювати. Зазвичай робиться це раз протягом сезону. При необхідності можна це робити і частіше. Можна також використовувати його для інших заходів, коли проводиться лікування патологій бджіл або профілактика.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Міх для димаря зйомний шкірозамінник...
Міх для димаря зйомний шкірозамінник
на стандартний димар

82,00 грн