ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Міх для димаря зйомний шкірозамінник

  • Артикул: 139
В наявності

Матеріал: штучна шкіра

60,00 грн

Хутро потрібно купувати в тому випадку, коли він став непридатним в результаті інтенсивного застосування. Хоч хутро і робиться з надійного матеріалу, але з часом він може стиратися, особливо, якщо експлуатується активно в сезон.

За допомогою хутра можна нагнітати повітря всередину димаря, роздмухувати там вугілля, які будуть відтворювати дим. Також хутро створює тиск усередині корпусу, надлишки якого потім виходять разом з димом через отвори в кришці. При якісному хутрі можна викурювати за один раз велику кількість бджіл, що спрощує роботу пасічника.

Представлений хутро виконаний зі шкірозамінника, який натягнутий на дерев'яний каркас. Зовні він зміцнюється металевими рамками. Всі з'єднання герметичні. Хутро кріпиться до корпусу димаря за допомогою саморізів.

При виникненні пошкоджень важливо такий елемент своєчасно міняти. Зазвичай робиться це раз протягом сезону. При необхідності можна це робити і частіше. Можна також використовувати його для інших заходів, коли проводиться лікування патологій бджіл або профілактика.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Міх для димаря зйомний шкірозамінник...
Міх для димаря зйомний шкірозамінник
на стандартний димар

60,00 грн