ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Настойка бджолиного підмору 10%

  • Артикул: 860
В наявності

Об'єм: 50 мл, 100 мл

Склад: бджолиний підмор, спирт 70%

Об'єм

60,00 грн

Настойка бджолиного підмору підвищує імунітет, очищує кров від токсинів, загоює рани, регулює кислотність шлунку, нормалізує мікрофлору кишківника, має гепатопротекторну дію,  позитивно діє на систему крові та судин, а також щитовидну залозу.

Застосування:

  • для очищення організму, профілактики старіння, підвищення імунітету, при вегетативних дисфункціях: кількість крапель по кількості років життя поділити на дві частини (40 років – 40 крапель/2 = 20 крапель), розчинити у невеликій кількості води та вживати 2 рази на день, зранку та ввечері відразу після їжі напротязі 1 місяця. Курс повторювати кожні пів року. Людям похилого віку настойку підмору призначають напротязі 6-12 місяців, після чого вони стають більш активними, легше переносять хвороби.
  •  при серцево-судинних захворюваннях, для нормалізації тиску, при хворобах нирок та печінки: 15-20 крапель у невеликій кількості води 2-3 рази в день після їжі протягом 1-2 місяців. Для очищення печінки від лямблій – 20-30 крапель у невеликій кількості води після їжі 3 рази на день протягом місяця. Для профілактики аритмії – 10-15 крапель (літнім людям 30-50 крапель) розчинити у невеликій кількості води, вживати 2 рази на день після їжі протягом 1 місяця.
  •  при зобі: по 1 ст.л. 3 рази на день перед їжею
  • використовується також зовнішньо для примочок і розтирань

Протипоказання:

Непереносимість продуктів бджільництва, хвороба Аддісона.

Зберігання:

Нстойка бджолиного підмору зберігається у темномі місці щільно закритою.


читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Настойка бджолиного підмору 10%
Настойка бджолиного підмору 10%
Імуномодулятор, очищення крові, регенерація
50 мл 100 мл

від 60,00 грн