ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
ціна виробника

4,50 грн

Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара хіт
ціна виробника, на всі випадки пасічникування

4,50 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

68,00 грн

Льотковий загороджувач круглий 5-функціональний оц...
Льотковий загороджувач круглий 5-функціональний оцинкований
верхній, оцинкований

7,00 грн

Натуральна медова косметика

Натуральна медова косметика

У наш час купити косметику не складає труднощів, ринок заповнений пропозиціями. Але не так просто купити косметичний продукт, який не зашкодить нашому тілу, а добре про нього подбає.

Користь медової косметики

З давніх давен мед та продукти бджільництва використовуються для догляду за шкірою та тілом. Вони містять безліч корисних для шкіри речовин, сполук, елементів, а отже сприяють збереженню краси та допомагають продовжити молодість. Мед, наприклад, є одним з найдавніших зволожувачів у світі та чинить сильну антиоксидантну дію. А бджолиний віск має властивість пом'якшувати, розгладжувати шкіру, живити її, сприяти усуненню зморшок. Прополіс відомий своєю протизапальною дією.

Вся косметична продукція Дім меду виготовляється з виключно натуральних органічних компонентів, які несуть користь організму – це мед, бджолиний віск, прополіс та інші продукти бджільництва, натуральні масла та ефірні олії,  та ін. І ніяких штучних синтетичних добавок, консервантів, барвників. Все корисне насправді просто і не потребує надзвичайної складності компонентів.

Сподіваємося, що досвід використання натуральної медової косметики Дім меду буде приємним, а продукція запам'ятається якістю, природністю та ефективністю. Чи це буде зволоження, живлення та захист ваших губ бальзамами для губ Дім меду, чи ароматний догляд за шкірою обличчя різних типів за допомогою кремів для обличчя Дім меду, чи банні та косметичні процедури з милом на основі з козячого молока або оливкової олії Дім меду - на Вас чекають приємні враження від чудодійних властивостей продуктів бджільництва у складі нашої ароматної медової косметики.

Власне виробництво косметики з меду

Найкращим доказом якості нашої продукції є те, що для нашої родини та близьких не повстає питання, де купити якісну корисну косметику - ми використовуємо із задоволенням натуральну медову косметику Дім меду власного виробництва, де крім цілющих властивостей продукції бджільництва доданий важливий компонент – любов та турбота про красу людей, які її використовують.


читати далі закрити