ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Ніж пасічний короткий

  • Артикул: 144
70,00 грн

Короткий опис

Пасічний короткий ніж — це пристрій для розпечатування бджолиних сот, вирізання їх шматочків і зрізання кришечок трутневих осередків.

Сам ніж пасічний короткий має зручну рукоять і лезо зі сталі. Його носик злегка піднятий відносно площини бджолиних сот - це зроблено для зручності при знятті печатки повністю за один повний прогін ножем.

Слід зазначити, що відповідно до якісної технології виготовлення і обліку всіх показників якості, даний варіант можна вважати одним з найкращих рішень на ринку. Приємне співвідношення «ціна-якість», довгий термін експлуатації і зручність у використанні — саме ті характеристики, заради яких варто купити пасічний короткий ніж в нашому інтернет-магазині вже зараз.

Правила безпеки при використанні

Перед придбанням даного інструменту слід пам'ятати, що розтин сот необхідно здійснювати в закритому приміщенні, до якого неможливий доступ бджіл / трутнів і будь-яких небезпечних комах. Перед використанням ніж потрібно прогріти і перевірити на справність, і якщо ніяких проблем не виявлено - то сміливо починайте роботу швидко пилять, акуратними рухами руки.

У разі прилипання воску до леза ножа, слід ретельно очистити його після використання і покласти в місце, де немає пилу і піску.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Товари, що проглядали
Ніж пасічний короткий
Ніж пасічний короткий

70,00 грн