ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Ящики, роївні, захват для рамок
Роївня для бджіл
Роївня для бджіл
для рою до 5 кг

420,00 грн

Ящик для бджолопакета
Ящик для бджолопакета

110,00 грн

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
крупнооптова ціна незалежно від кількості

4,00 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 шт. - 3,20 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Ящики, роївні, захват для рамок

Мед - продукт, про користь і смакових якостях якого можна говорити годинами. І якщо одна категорія людей обмежується одним лише вживанням меду, то інша категорія займається виробництвом меду або в задоволення, або як прибутковим бізнесом.

Успішність в майбутньому пасіки безпосередньо залежить від багатьох факторів: особливостей при покупці бджіл, розташування вуликів, наявності інвентарю, куди входять і ящики, роївні і захоплення для рамок.

Функціональна спрямованість пасечного інвентарю

Ящики для перенесення рамок актуальні при необхідності огляду або переміщення стільникових рамок. Залежно від кількості рамок, діляться на 4, 6 і 8 рамкові. Висока якість ящиків, пропонованих на нашому сайті, попередить намокання або загнивання і забезпечить герметичність навіть при ссиханіі дошки.

Захвати для рамок - відмінне пристосування, що полегшує в значній мірі витяг з вулика конкретної рамки для планового або позапланового огляду бджолиних сімей при труднощі її зачеплення іншим способом. Захоплення для рамок для безпосереднього вилучення рамки з вулика розташовується таким чином, щоб верхня сторона рамки була розташована між лапками захоплення, які її власне і затискають. Далі досить звичайного зсуву ручки захоплення для рамки один до одного для затиску обраної планки і, утримуючи в такому положенні, вже можна акуратно вийняти її з корпусу вулика.

Пристосування для перенесення рамок з бджолами в своїй структурі містить дві боковини з нержавіючої сталі, пару ручок і два пружних елемента.

Ловимо рій з використанням роевни

Роїння бджіл - процес природний, в послідовному перебігу якого відбувається розмноження бджолиних сімей, і щоб він звернувся виключно на користь для бджоляра, важливо тримати його під невсипущим контролем. Для лову роїв бджолярі використовують роевни, завдяки яким вилетів рій реально відловити, що допоможе посилити слабкі сім'ї або сформувати нову повноцінну сім'ю.

Роївні встановлюються в тихих низинних місцях, недалеко від пасіки. Стільники з медом в роївні не ставлять, оскільки вони відразу ж привернуть мурах та інших комах. Після успішного переселення бджіл з роевни в вулик, пастку зазвичай піддають очищенню і знову встановлюють для вилову.

Скористаємося нашими пропозиціями

Ящик для перенесення рамок, як і інший інвентар для пасіки, можна купити в будь-який момент на сайті нашого інтернет-магазину в Україні. Саме у нас Ви знайдете все необхідне в широкому розмаїтті і будь-якій кількості для роботи на пасіці. Представлений на сайті товар відповідає всім пропонованим характеристикам, виключно високої якості і за доступними цінами. Постійну співпрацу пропонуємо як для бджільницьких господарств, так і індивідуальним любителям. З нашим інвентарем і бджолині сім'ї будуть доглянутими, і мед найсмачнішим і цілющим.