ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Льоткові загороджувачі
Решітка на льоток
Решітка на льоток Новинка
140х35 мм

8,00 грн

Льотковий загороджувач 3-х елементний нижній
Льотковий загороджувач 3-х елементний нижній
оцинкована сталь, 45х250

20,00 грн

Льотковий загороджувач 5-функціональний круглий пластмаса
Льотковий загороджувач 5-функціональний круглий пластмаса
регулювання відкритості верхнього льотка

9,00 грн

Показано 1 по 12 з 16 (Всього сторінок 2)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
крупнооптова ціна незалежно від кількості

4,00 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 шт. - 3,20 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Льоткові загороджувачі

Льоткові загороджувачі - важлива частина бджолиного будиночка, вважаються необхідними на пасіці і характеризуються великим спектром застосування.

Навіщо потрібні льоткові загороджувачі?

Льоткові загороджувачі виступають в ролі так званих «захисників» для вуликів в період поганої погоди, від комах і гризунів. До того ж є регуляторами прохідності бджіл. Можуть повністю відкриватися або закриватися, присутній режим провітрювання. Завдяки загороджувачу миші і трутні не проникають в гніздо, контролюється комфортний температурний режим.

Різновиди

Льоткові загороджувачі на вулик діляться на нижні і верхні, прямокутні і круглі. Нижні види відносяться до щілинному типу, закриваються і регулюються завдяки засувці. Верхні загороджувачі мають круглу форму і закриваються за допомогою грушовидних вертушок, встановлених над вічком. Якщо ж льотки верхні щілиноподібні - тоді вони регулюються за допомогою засувки.

Найбільш універсальними льотковими загороджувачами вважаються пристрої з п'ятьма режимами, які можуть повністю відкриватися і закриватися. Мають зазор відкриття на одну бджолу, здатні закриватися на вентиляцію, на зимовий період, а так само на спеціальну розділові грати.

Прямокутні загороджувачі

У нашому інтернет-магазині можна придбати оцинковані заградители хорошої якості. Представляють вони собою прямокутну металеву пластину, що складається з двох елементів, а саме: загороджувача і засувки. Присутні прорізи сприяють проходження бджіл, але і запобігають проникненню гризунів і птахів. Засувка допомагає зберегти потрібний температурний режим у вулику, а також підтримує вентиляцію. З її допомогою можна на потрібну ширину відкривати льоток.

Круглі загороджувачі

Призначені для закриття верхнього льотка вулика, характеризуються багатофункціональністю.

Перша частина загороджувача даного виду має вентиляційні отвори, які зберігають тепло у вулику, і підтримують невелику вентиляцію. За допомогою іншого можна наглухо закрити льоток, а третя частина його відкриває, завдяки четвертої - вічко можна відкрити наполовину. Вибираючи леткові заградители на нашому сайті, слід мати на увазі тип свого вулика.

Якщо у Вас вулики з вічками щелевидная типу, то краще віддати перевагу товару прямокутної форми, якщо іншого типу - тоді круглі. У нашому інтернет-магазині високу якість продукції і доступна ціна.