ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Льоткові загороджувачі
Решітка на льоток
Решітка на льоток Новинка
140х35 мм

8,00 грн

Льотковий загороджувач 3-х елементний нижній
Льотковий загороджувач 3-х елементний нижній
оцинкована сталь, 45х250

12,00 грн

Льотковий загороджувач 5-функціональний круглий пластмаса
Льотковий загороджувач 5-функціональний круглий пластмаса
регулювання відкритості верхнього льотка

6,50 грн

Показано 1 по 12 з 14 (Всього сторінок 2)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
оптові знижки від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн.

4,00 грн

Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

150,00 грн

Тактик 10 мл
Тактик 10 мл хіт
для лікування бджолиного вароатозу

55,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

80,00 грн

Льоткові загороджувачі

Льоткові загороджувачі - важлива частина бджолиного будиночка, вважаються необхідними на пасіці і характеризуються великим спектром застосування.

Навіщо потрібні льоткові загороджувачі?

Льоткові загороджувачі виступають в ролі так званих «захисників» для вуликів в період поганої погоди, від комах і гризунів. До того ж є регуляторами прохідності бджіл. Можуть повністю відкриватися або закриватися, присутній режим провітрювання. Завдяки загороджувачу миші і трутні не проникають в гніздо, контролюється комфортний температурний режим.

Різновиди

Льоткові загороджувачі на вулик діляться на нижні і верхні, прямокутні і круглі. Нижні види відносяться до щілинному типу, закриваються і регулюються завдяки засувці. Верхні загороджувачі мають круглу форму і закриваються за допомогою грушовидних вертушок, встановлених над вічком. Якщо ж льотки верхні щілиноподібні - тоді вони регулюються за допомогою засувки.

Найбільш універсальними льотковими загороджувачами вважаються пристрої з п'ятьма режимами, які можуть повністю відкриватися і закриватися. Мають зазор відкриття на одну бджолу, здатні закриватися на вентиляцію, на зимовий період, а так само на спеціальну розділові грати.

Прямокутні загороджувачі

У нашому інтернет-магазині можна придбати оцинковані заградители хорошої якості. Представляють вони собою прямокутну металеву пластину, що складається з двох елементів, а саме: загороджувача і засувки. Присутні прорізи сприяють проходження бджіл, але і запобігають проникненню гризунів і птахів. Засувка допомагає зберегти потрібний температурний режим у вулику, а також підтримує вентиляцію. З її допомогою можна на потрібну ширину відкривати льоток.

Круглі загороджувачі

Призначені для закриття верхнього льотка вулика, характеризуються багатофункціональністю.

Перша частина загороджувача даного виду має вентиляційні отвори, які зберігають тепло у вулику, і підтримують невелику вентиляцію. За допомогою іншого можна наглухо закрити льоток, а третя частина його відкриває, завдяки четвертої - вічко можна відкрити наполовину. Вибираючи леткові заградители на нашому сайті, слід мати на увазі тип свого вулика.

Якщо у Вас вулики з вічками щелевидная типу, то краще віддати перевагу товару прямокутної форми, якщо іншого типу - тоді круглі. У нашому інтернет-магазині високу якість продукції і доступна ціна.

читати далі закрити