ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Поїлки, годівниці
Годівниця для бджіл 3 л з плотиками
Годівниця для бджіл 3 л з плотиками
серія PRO - висока якість та надійність

130,00 грн

Годівниця для бджіл стельова 1,3 л
Годівниця для бджіл стельова 1,3 л
пластмаса, скло

62,00 грн

Годівниця для бджіл стельова 1,6 л
Годівниця для бджіл стельова 1,6 л
ударостійкий полістирол, скло

85,00 грн

Годівниця для бджіл стельова 1,7 л
Годівниця для бджіл стельова 1,7 л
пластмаса, скло

65,00 грн

Годівниця для бджіл стельова 2.2 л
Годівниця для бджіл стельова 2.2 л
пластмаса, скло

70,00 грн

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
крупнооптова ціна незалежно від кількості

4,00 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 шт. - 3,20 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Поїлки, годівниці

Догляд за бджолами на увазі конкретні дії і облаштування певними пристосуваннями, без яких розвиток бджіл неможливо. Серед таких пристроїв - спеціальні комплекти, годівниці і поїлки для бджіл.

Навіщо потрібні поїлки і годівниці?

Бджолина продуктивність залежить від повноцінних умов життя бджіл, і якщо в літній період вони при благопрятно погодних умовах можуть забезпечити себе самостійно усім необхідним, то в зимовий потребують підгодівлі. І саме годівниці і поїлки, які можна замовити в нашому Інтернет-магазині, виявляться, як не можна, до речі.

Різновиди

Годівниці і поїлки для бджіл представлені різних видів.

Внутрішньовуликові

  • Стельові годівниці для бджіл ящикового виду, характеризуються зручністю і тривалим кормленіеміспользованіем. Встановлюються горизонтально, для наповнення кормом відкривати гніздо не треба.
  • Внутріеульевие рамкові встановлюються від гнізда збоку. Являють собою рамку, закриту з двох сторін. Найбільш зручний застосування - в період осінніх підгодівлі, але при засипанню корми припадає бджіл тривожити.
  • Пластикові стельові зі склянкою всередині - зручні, але присутній ймовірність проникнення бджіл в відділення, де корм.

Зовнішні

  • Годівниці загальні, в деякі з відділень наливають сироп, а так же кидають траву, гілки або плоти. Дуже добре підходять для годування, серед недоліків - відсутність можливості проконтролювати, скільки корми вжила кожна сім'я.
  • Зовнішні навісні не потребують відкриття вулика під час застосування, але восени запах сиропу тягне до годівниці бджіл злодійок і тоді використовуються годівниці для бджіл внутреульевие.

Поїлки

Що стосується поїлок, то вони бувають загальними і індивідуальними, великими і маленькими. Встановлюватися може поїлка для бджіл може всередині вулика або зовні, все залежить від виду.

Розміщення поїлок і годівниць

Встановлювати пристосування потрібно на спеціальні підставки, в місцях добре освітлюваних сонцем, але захищених від вітру і до моменту, поки бджоли не почали обліт.

Високі результати в бджільництві можна отримати, якщо бджоли вчасно і в достатній кількості отримуватимуть корм і воду. Тому до підбору подібних комплектуючих необхідно поставитися досить серйозно.

У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати все необхідне і, тим самим, забезпечити свої вулики за потрібне відходом. Вся продукція представлена ​​високої якості, вироблена з екологічно безпечного матеріалу і надійна в експлуатації. Досвідчені фахівці допоможуть зробити правильний вибір. Ми завжди чекаємо на Вас!