ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Прилітні дошки
Дошка прилітна велика (широка)
Дошка прилітна велика (широка)

10,00 грн

Дошка прилітна мала (вузька)
Дошка прилітна мала (вузька)

8,00 грн

Дошка прилітна мала з вушками
Дошка прилітна мала з вушками

9,00 грн

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
крупнооптова ціна незалежно від кількості

4,00 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 шт. - 3,20 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Прилітні дошки

Прилітна дошка - важливий і невід'ємний елемент будь-якого сучасного вулика. Саме у функціях прилітної дошки - забезпечення більш легкого попадання бджіл з важкою ношею в вічко.

Для чого вона потрібна?

Прилітні дошки для бджіл забезпечують бджолам комфортну посадку перед входом у вічко і є важливою частиною комплектуючих для вуликів. Можна сказати, що для них це своєрідна «посадкова доріжка» і її відсутність під час приземлення може створити масу незручностей.

Ціль прилітних дощок і вимоги до них

  • забезпечення безпечного зв'язку бджіл з навколишнім світом
  • забезпечення вентиляції бджолиного гнізда в жаркий період року, під час надходження великих обсягів нектару для усунення непотрібної вологи, і під час зимівлі.
  • повинні мати леткові заградители, за допомогою яких бджолярі роблять регулювання присвятив, за допомогою яких бджоли потрапляють в свій будиночок, а так само виробляють закриття льотків під час переїзду
  • запобігання проникнення в гніздо гризунів

Основні переваги

  • сприяють успішному попаданню бджіл у вулик
  • є чудовою платформою для навантажених бджіл
  • допомагають врівноважити сили всієї родини, завдяки колірному управління можна регулювати чисельність бджіл, перемістити частину більш сильних бджіл в інші
  • протидія потраплянню чужих бджіл, що виключає крадіжку

Установка малих і великих дощок

Прилітні дошки на вулик встановлюється з урахуванням місцевості, в якій розташована пасіка, а так само з урахуванням панівних вітрів. Якщо зона холодна, то вулик разом з прилетной дошкою повинен бути повернений на південний схід, а якщо місцевість тепла - в північно-східному напрямку. Вчені стверджують, що найкраще льотки слід встановлювати виключно у напрямку магнітного поля Землі, тобто на північно-південь.

Необхідно правильно встановити верхні і нижні загороджувачі з урахуванням сили бджолиної сім'ї і погодних умов, а так же періоду року. Якщо влітку на дошці висить «борода», потрібно відкривати льотки, оскільки в вулику жарко. Якщо ж сім'я слабенька, навесні необхідно на ніч закривати льоток, оскільки бджоли злодійки можуть розграбувати гніздо ослабших.

Купити прилітні дошки для досягнення високих результатів у своїй справі повинен кожен бджоляр. На нашому сайті можна купити якісні прилітні дошки, причому, з доставкою по всіх регіонах України. В асортименті є як з вушками, так і без, великі і маленькі. Продукція виключно високої якості і за доступними цінами.