ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Прилітні дошки
Дошка прилітна мала з вушками
Дошка прилітна мала з вушками

9,00 грн

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 - 3 грн.

4,00 грн

Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 - 3 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

200,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу
10 мл 15 мл

від 80,00 грн 90,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

80,00 грн

Прилітні дошки

Прилітна дошка - важливий і невід'ємний елемент будь-якого сучасного вулика. Саме у функціях прилітної дошки - забезпечення більш легкого попадання бджіл з важкою ношею в вічко.

Для чого вона потрібна?

Прилітні дошки для бджіл забезпечують бджолам комфортну посадку перед входом у вічко і є важливою частиною комплектуючих для вуликів. Можна сказати, що для них це своєрідна «посадкова доріжка» і її відсутність під час приземлення може створити масу незручностей.

Ціль прилітних дощок і вимоги до них

  • забезпечення безпечного зв'язку бджіл з навколишнім світом
  • забезпечення вентиляції бджолиного гнізда в жаркий період року, під час надходження великих обсягів нектару для усунення непотрібної вологи, і під час зимівлі.
  • повинні мати леткові заградители, за допомогою яких бджолярі роблять регулювання присвятив, за допомогою яких бджоли потрапляють в свій будиночок, а так само виробляють закриття льотків під час переїзду
  • запобігання проникнення в гніздо гризунів

Основні переваги

  • сприяють успішному попаданню бджіл у вулик
  • є чудовою платформою для навантажених бджіл
  • допомагають врівноважити сили всієї родини, завдяки колірному управління можна регулювати чисельність бджіл, перемістити частину більш сильних бджіл в інші
  • протидія потраплянню чужих бджіл, що виключає крадіжку

Установка малих і великих дощок

Прилітні дошки на вулик встановлюється з урахуванням місцевості, в якій розташована пасіка, а так само з урахуванням панівних вітрів. Якщо зона холодна, то вулик разом з прилетной дошкою повинен бути повернений на південний схід, а якщо місцевість тепла - в північно-східному напрямку. Вчені стверджують, що найкраще льотки слід встановлювати виключно у напрямку магнітного поля Землі, тобто на північно-південь.

Необхідно правильно встановити верхні і нижні загороджувачі з урахуванням сили бджолиної сім'ї і погодних умов, а так же періоду року. Якщо влітку на дошці висить «борода», потрібно відкривати льотки, оскільки в вулику жарко. Якщо ж сім'я слабенька, навесні необхідно на ніч закривати льоток, оскільки бджоли злодійки можуть розграбувати гніздо ослабших.

Купити прилітні дошки для досягнення високих результатів у своїй справі повинен кожен бджоляр. На нашому сайті можна купити якісні прилітні дошки, причому, з доставкою по всіх регіонах України. В асортименті є як з вушками, так і без, великі і маленькі. Продукція виключно високої якості і за доступними цінами.

читати далі закрити