ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Ручки для вулика, скреп-защіпки
Скреп-защіпка для вулика
Скреп-защіпка для вулика
використовується при транспортуванні вуликів

12,00 грн

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
крупнооптова ціна незалежно від кількості

4,00 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 шт. - 3,20 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Ручки для вулика, скреп-защіпки

Призначення

Скреп-засувки і ручки для вуликів - це пристосування, які повинні бути в арсеналі будь-якого пасічника. Призначаються дані вироби для переміщення вуликів або ж надійного з'єднання корпусу і кришки при їх транспортуванні. Виготовляються пристосування промисловим способом з якісної сталі, яка покрита оцинкованим захисним шаром.

Особливості перевезення

Будь-яке транспортування вуликів - це клопітке заняття для пасічника, так як вимагає від нього наявності певного досвіду і навичок. У зібраному вигляді кожен вулик має досить велику вагу, особливо, якщо всередині нього є мед. Тому важливо забезпечити його безпечне переміщення на пасіку або ж з неї, щоб зберегти, як саму будівлю, так і сировину в ньому.

За допомогою засувки можна збільшити безпеку транспортування дерев'яних конструкцій. Складається таке пристосування з двох частин, виготовлених з металу. На одній деталі розміщується петля з засувкою, а на інший гак. Закриваються такі пристосування за допомогою легкого натягу, щоб не пошкодилися дошки вулика. Щоб щільно закрити кришку, необхідно дві одиниці скреп-засувок, які встановлюються на протилежних краях конструкції.

Варіанти монтажу

Кріпиться таке пристосування до дерева за допомогою саморізів або невеликих цвяхів, що не вимагає наявності певних знань і умінь від пасічника. Головне, розташувати такі пристосування на одній лінії, щоб щільно скріпити корпус і кришку.

Ручки і їх використання

Ручка розміщується на вулику в залежності від потреби самого власника, і він визначає місце їх розташування так, щоб було зручно транспортувати вулик. Виготовляються ручки також з металу і мають захисне покриття, що запобігає їх корозію. Ручки оснащуються пластиковими ущільнювачами для зручності переміщення вуликів.

Безпечне транспортування бджіл з місця на місце важлива, так як при правильній організації роботи можна позбавити бджоли від стресу, що дозволить їм згодом принести більше меду, а також швидше прижитися на новому місці. При правильній транспортуванні бджоли не будуть турбуватися і відразу почнуть обживати нову територію по прибуттю на місце, що позначиться на результатах збору меду і його кількості.

До кого звернутись?

Придбати недорого ручки і скреп-засувки ви можете у нас в інтернет-магазині «Будинок Меду» за доступною ціною. Замовити доставку товару можна по території всієї України, а також забрати товар в Києві чи Харкові самостійно. Всі вироби відрізняються якістю і мають доступну ціну, а тому їх може придбати кожен бджоляр. Звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою, щоб уточнити варіанти оплати.