ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Ручки для вулика, скреп-защіпки
Скреп-защіпка для вулика
Скреп-защіпка для вулика
використовується при транспортуванні вуликів

11,50 грн

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 - 3 грн.

4,00 грн

Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 - 3 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

250,00 грн

Тактик 10 мл
Тактик 10 мл хіт
для лікування бджолиного вароатозу

55,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

80,00 грн

Ручки для вулика, скреп-защіпки

Призначення

Скреп-засувки і ручки для вуликів - це пристосування, які повинні бути в арсеналі будь-якого пасічника. Призначаються дані вироби для переміщення вуликів або ж надійного з'єднання корпусу і кришки при їх транспортуванні. Виготовляються пристосування промисловим способом з якісної сталі, яка покрита оцинкованим захисним шаром.

Особливості перевезення

Будь-яке транспортування вуликів - це клопітке заняття для пасічника, так як вимагає від нього наявності певного досвіду і навичок. У зібраному вигляді кожен вулик має досить велику вагу, особливо, якщо всередині нього є мед. Тому важливо забезпечити його безпечне переміщення на пасіку або ж з неї, щоб зберегти, як саму будівлю, так і сировину в ньому.

За допомогою засувки можна збільшити безпеку транспортування дерев'яних конструкцій. Складається таке пристосування з двох частин, виготовлених з металу. На одній деталі розміщується петля з засувкою, а на інший гак. Закриваються такі пристосування за допомогою легкого натягу, щоб не пошкодилися дошки вулика. Щоб щільно закрити кришку, необхідно дві одиниці скреп-засувок, які встановлюються на протилежних краях конструкції.

Варіанти монтажу

Кріпиться таке пристосування до дерева за допомогою саморізів або невеликих цвяхів, що не вимагає наявності певних знань і умінь від пасічника. Головне, розташувати такі пристосування на одній лінії, щоб щільно скріпити корпус і кришку.

Ручки і їх використання

Ручка розміщується на вулику в залежності від потреби самого власника, і він визначає місце їх розташування так, щоб було зручно транспортувати вулик. Виготовляються ручки також з металу і мають захисне покриття, що запобігає їх корозію. Ручки оснащуються пластиковими ущільнювачами для зручності переміщення вуликів.

Безпечне транспортування бджіл з місця на місце важлива, так як при правильній організації роботи можна позбавити бджоли від стресу, що дозволить їм згодом принести більше меду, а також швидше прижитися на новому місці. При правильній транспортуванні бджоли не будуть турбуватися і відразу почнуть обживати нову територію по прибуттю на місце, що позначиться на результатах збору меду і його кількості.

До кого звернутись?

Придбати недорого ручки і скреп-засувки ви можете у нас в інтернет-магазині «Будинок Меду» за доступною ціною. Замовити доставку товару можна по території всієї України, а також забрати товар в Києві чи Харкові самостійно. Всі вироби відрізняються якістю і мають доступну ціну, а тому їх може придбати кожен бджоляр. Звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою, щоб уточнити варіанти оплати.

читати далі закрити