ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Медогонки та інвентар для роботи з медом
Показано 1 по 12 з 42 (Всього сторінок 4)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
ціна виробника

4,50 грн

Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара хіт
ціна виробника, на всі випадки пасічникування

4,50 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

68,00 грн

Льотковий загороджувач круглий 5-функціональний оц...
Льотковий загороджувач круглий 5-функціональний оцинкований
верхній, оцинкований

7,00 грн

Медогонки та інвентар для роботи з медом

Медогонки та інвентар для роботи з медом

Мед на пасіках качають за допомогою медогонки, яка складається з бака і має знизу отвір, оснащене краном і призначене для спуску меду. Усередині бака розміщується вісь, на якій кріпиться барабан. Спеціальним приводом такий барабан приводиться в дію і на ньому розміщується рамки.

Призначення і особливості використання

Медогонки можуть бути розраховані на різну кількість рамок, а найбільш поширеними вважаються 4-рамкові пристосування. За допомогою них можна викачувати мед відразу з 4-х рамок, але при відкачці меду з одного боку рамки її треба перевертати.

Також на ринку представлені і оборотні медогонки, де рамки поміщається в спеціальні короби і при повороті ручки барабан крутиться в протилежну сторону. Такі пристосування більш продуктивні, а тому користуються попитом

Інші аксесуари для пасіки

Серед інших аксесуарів, використовуваних на пасіці при викачування меду, можна відзначити ситечка для проціджування сировини, які робляться з жерсті і підвішуються до крану медогонки при спуску меду.

Крім цього на пасіці повинен бути в обов'язковому порядку ножі, щоб розкривати медові стільники, запечатані воском, і столики, де всі ці роботи проводяться. Ножі бувають різних конструкцій, а кількість їх варіюється в залежності від кількості працівників на пасіці. Столики робить зазвичай з дерева. Вони являють собою розкладну конструкцію, які можна легко транспортувати.

Де придбати?

Купити за прийнятною вартістю будь-яку медогонку, а також інші пристосування для відкачування меду ви можете у нас в інтернет-магазині «Дім Меду», де представлені аксесуари за доступною ціною і з можливістю замовити доставку по всій Україні. В каталозі є докладний опис товару і його фото. Якщо виникнуть труднощі з вибором, ви завжди можете проконсультуватися у наших менеджерів.

У нас в магазині ви завжди придбаєте будь-який пристрій в будні дні по телефону, а також є можливість залишити заявку на сайті. Всі ці пристосування зроблені з якісного та екологічно чистого матеріалу, тому безпечні для бджіл. Якщо скористаєтеся нашими послугами, то придбаєте дійсно якісну медогонку, що відрізняється тривалим терміном експлуатації.

читати далі закрити