ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
ціна виробника

4,50 грн

Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара хіт
ціна виробника, на всі випадки пасічникування

4,50 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

68,00 грн

Льотковий загороджувач круглий 5-функціональний оц...
Льотковий загороджувач круглий 5-функціональний оцинкований
верхній, оцинкований

7,00 грн

Вилки, катки, ножі

У діяльності пасічника неможливо розділити дії на особливо важливі і менш важливі. Кожен вид роботи несе в собі певний сенс, випливає один з іншого, і тісний взаємозв'язок кожної операції на пасіці націлена на отримання якісного меду.

Медозбір є одним з важливих етапів бджілозбірного сезону, коли застосовується такий пасічний інвентар, як вилки, ножі і катки.

Види інвентарю та призначення

Вилки для роздруківки стільників, як власне і ножі, орієнтовані за своїм призначенням для роздруківки стільникових рамок перед відкачуванням меду.

Залежно від модифікації ножа вони можуть бути застосовані для зручного зрізання воскової друку на поверхні стільників, під час вирізання розплоду трутнів і маточників.

Використання вилки гарантує менше пошкоджень сот.

Серед ножів виділяють: класичний, паровий і електричний.

Рекомендується при процесі роздрукування стільникових рамок застосовувати кілька ножів різних видів.

Електричні ножі відносяться до нових пристроїв з відсутністю в конструкції спіралі, лезо яких нагрівається підключенням до електромережі.

По завершенню роботи і вилки, і ножі в обов'язковому порядку необхідно промити і просушити.

Каток для рамок

Каток, оснащений металевими сталевими голками і зручною ручкою, призначений для роздруківки сот. Затребуваний також для порушення цілісності кришечок осередків і роздрукування медових сот. Ефективність від задіяння катка на пасіці висока, а відходи меду і сот незначні. Найчастіше застосовується при роздруківці сот навесні і в процесі розширення сімей медовими рамками.

Пасічні ножі і катки, що пропонуються на нашому сайті різних модифікацій і виробника, але кожен з них - оптимального якості і за доступною ціною.

Купуємо бджілоінвентар в одному місці

Постійно розширюючи свою діяльність, ми з упевненістю можемо констатувати, що готові забезпечити кожного пасічника без винятку широким асортиментом різних товарів, купити які в Україні можливо на нашому сайті. Серед необхідних товарів при відкачуванні меду - фільтри для меду в широкому асортименті. Професійні менеджери завжди готові проконсультувати потенційного замовника з різних питань. Завжди можна скористатися при особливої ​​зайнятості послугою «передзвоніть мені» або написати нам лист.

читати далі закрити