ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Для упіймання роїв
Апірой
Апірой
для принади та упіймання роїв

130,00 грн

Унірой
Унірой
для підсадки маток, принади та упіймання роїв

85,00 грн

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
крупнооптова ціна незалежно від кількості

4,00 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 шт. - 3,20 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Для упіймання роїв

Препарати для залучення і упіймання роїв

Роїння може обернутися непередбаченою ситуацією, коли стара матка спільно з частиною бджолиної сім'ї полетять зі звичного вулика для створення нової колонії. Природно, для бджоляра подібне може закінчитися втратою бджіл. І тут головне, вчасно зловити і повернути їх у вулик, після чого можна сподіватися на стрімке нарощування чисельності, оскільки зосередженість комах на процесі відтворення дуже висока. Для бджолярів - це справжня удача, так як на горизонті з'являються реальні можливості для розширення пасіки.

Винаходи для поліпшення галузі бджільництва

Звичайно, винаходи, що стосуються галузі бджільництва, торкнулися і цю проблему.

Препарати для піймання бджолиних роїв в Україні - спеціальні засоби, дія яких базується на природних бджолиних інстинктах. Для цих цілей традиційно розглядаються препарати, до складу яких входять феромони, такі як цитраль і геранил.

Засоби для лову роїв дозволяють підвищити здатність препаратів до 78% протягом восьми місяців, також при чотирикратній заміні приманок.

Особливістю кожного засобу є спосіб застосування, оскільки від форми випуску і застосовуваних в складі компонентів безпосередньо залежить ефективність дії, що і зумовлює кількість спійманих роїв.

Форми препаратів

Засіб для упіймання рою може бути представлено у формі гелю, заснованого на використанні екологічно чистих запашних натуральних речовин, доповнених синтетичними аттрактантами.

Спосіб застосування, що передбачає підсадку маток, на черевце яких острозаточенного паличкою наноситься крапля меду, змішана з препаратом, заслуговує на особливу увагу. Матку підсаджують безпосередньо в середину гніздових рамок обов'язково в положенні зверху, при цьому піднявши холстик, або конкретно в клітці Титова.

Наші пропозиції

Приманка для бджолиного рою - відмінний засіб для залучення роїв з подальшою їх затриманням в межах пасіки на момент роїння бджолиних сімей. Ми зацікавлені в тісній співпраці як з великими пасічними господарствами, так і з дрібними індивідуальними, і постійно пропонуємо нові препарати для бджіл на нашому сайті «Дім Меду». Тут же можна придбати засоби від воскової молі і якісний інвентар для пасіки в широкому розмаїтті і за доступними цінами.