ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Кліточки, ізолятори
Кліточка багатофункціональна Гайдара
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
ціна виробника

4,50 грн

Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара хіт
ціна виробника, на всі випадки пасічникування

4,50 грн

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
ціна виробника

4,50 грн

Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара хіт
ціна виробника, на всі випадки пасічникування

4,50 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

68,00 грн

Льотковий загороджувач круглий 5-функціональний оц...
Льотковий загороджувач круглий 5-функціональний оцинкований
верхній, оцинкований

7,00 грн

Кліточки, ізолятори

Клітини, ізолятори - необхідний інвентар для бджолярів, що займаються Маткорозведення.

Безпосереднє призначення ізоляторів для маток - ізоляція бджолиної королеви від робочих бджіл при підсадки. При перебуванні матки в ізоляторі вона набуває запах вулика, за яким бджоли в подальшому не сприймуть її за чужинця. Ізолятори використовуються також для обмеження відкладання яєць маткою і при необхідності отримання одновікових розплоду.

Призначення маткової клітинки

Призначення клітини - для підсадки матки в родину, ізоляції зрілих маточників, а також для переміщення матки. Найбільш затребуваною у бджолярів вважається клітинка Гайдара, купити яку в Україні можна на сайті нашого інтернет-магазину Дім меду за найнижчою ціною, так як ми є її виробниками.

Підсадка плодових маток в сім'ю за допомогою маткової клітинки - досить зручний, простий і поширений спосіб. Але найчастіше, особливо на аматорській пасіці, основним інструментом зміни плодових маток в сім'ях вважається ізолятор на одну або кілька рамок. При цьому, бджіл, стільники і саму матку для нього допускається брати з одного отводка, де вона безпосередньо виводилася, далі дозрівала, запліднювалася і відкладала яйця.

Клітини для маток купити на нашому сайті подано доступну різної модифікації, при цьому, низька ціна дозволяє придбати інвентар в необмеженій кількості.

Особливості застосування

Ізолятори для маток використовуються усіма бджолярами для підсадки в сім'ю або відводок плодових маток на кілька днів для формування навколо її свити з молодих бджіл годувальниць.

Підвищуємо ефективність придбанням інвентарю

Інвентар для роботи з матками, пропонований нами - справжнє підмога для бджоляра, зацікавленого в ефективності своєї пасіки. Постійні оновлення на сайті дозволять ознайомитися з новинками та придбати при необхідності всі товари в одному місці.

читати далі закрити