ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Електронавощувачі
Електронавощувач рамок малий
Електронавощувач рамок малий
220 В. на виході 12 В

770,00 грн

Електронавощувач бджолиних рамок
Електронавощувач бджолиних рамок
Перемикач 12 В/ 25 В

525,00 грн

Електронавощувач бджолиних рамок КІРЕЯ
Електронавощувач бджолиних рамок КІРЕЯ

250,00 грн

Електронавощувач рамок Б-2
Електронавощувач рамок Б-2
150х90х69

475,00 грн

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
крупнооптова ціна незалежно від кількості

4,00 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 шт. - 3,20 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Електронавощувачі

Електронаващувач для наващування вощини

Бджільництво на професійному рівні вимагає присутності спеціального обладнання, яке значно полегшить догляд за бджолами. Таким обладнанням є - електронавощувач, який значно спростить роботу на пасіці, заощадить Ваш час і допоможе від роботи отримувати не тільки прибуток, але і задоволення.

Наш інтернет-магазин надає Вашій увазі сучасні електронавощувачі, ціна яких цілком прийнятна. Ми пропонуємо все для вуликів високої якості, з тривалим періодом експлуатації, з усіма необхідними сертифікатами якості. Придбаний товар у нас буде служити Вам не один рік і приносить користь вашій пасіці і процвітання бізнесу.

Що собою являє електронаващувач?

Від наващування рамок залежить кількість зібраного меду, це дуже відповідальний і серйозний процес, який займає багато часу. Відбувається кріплення вощини, яка є підставою для сот бджолиної рамки. У професійному бджільництві застосовуються різні способи наващування, але якщо пасіка досить велика найефективнішим буде спосіб із застосуванням електронаващівателя.

Електронавощувач - це обладнання призначене для швидкого і якісного закріплення вощини на бджолиних рамках спеціально призначеного матеріалу за допомогою якого швидко будуються стільники для медозбору і змісту розплоду.

Призначення

Устаткування призначене для того щоб міцно прикріпити вощину до дроту вуликів рамок. За допомогою електричного струму відбувається нагрівання дроту, яку натягують на рамку. В результаті чого вощина нагрівається і відбувається проникнення дроту в восковий лист. За допомогою цього обладнання в розігріту рамку упаюється вощина. Після охолодження дріт міцно фіксується на вощині. Відключити апарат нагрітий віск остигає і твердне, а дріт відмінно прикріплена до листа вощини.

Принцип роботи електронаващувача

Електронавощувач бджолиних рамок працює досить просто, впорається зможе навіть бджоляр без досвіду. Запускається в дію за допомогою мережі 220. Весь процес відбувається всередині приладу, який має надійно закритий корпус. В результаті чого ніяких пошкоджень для людини статися не може.

Сам процес наващування займає не більше 5 секунд для однієї рамки, все залежить від виставленого температурного режиму на приладі. Чим температура вища, тим швидше відбувається наващування. Прилад має два контакти по різних кутах, різних сторін рамки підключаються до дроту. Лист вощини кладеться на дріт і включається електронаващувач. Не можна застосовувати саморобні пристрої, оскільки наслідки можуть бути не дуже приємними, можна перепсував вощину. Найкраще електронаващувач купити. Так буде набагато безпечніше і зручніше.

Основні переваги пристрою

  • Значно скорочує час наващіванія рамок.
  • Не пропускає жодної клітинки в місцях, де проходить дріт.
  • Дозволяє проходити в місцях, де присутня арматура, в місці кладки яєць і виведення розплоду.

Електронавощувач купити в Україні на нашому сайті - це правильне вкладення, щоб ви могли скоротити час при наващивании великої кількості рамок, при цьому обслужив за короткий період часу велика кількість вуликів. Скориставшись послугами нашого інтернет-магазину Ви станете власником якісного і надійного пристрою. Ми завжди раді новим клієнтам!