ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Дріт, котушкотримачі
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
крупнооптова ціна незалежно від кількості

4,00 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 шт. - 3,20 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Дріт, котушкотримачі

Призначення тримачів

Котушкотримачі використовуються в бджільництві у вигляді допоміжного інструменту при натягу дроту на рамку і для утримання вощини. Важливо такий процес виконувати правильно, щоб не допустити розкручування дроту в процесі експлуатації і забезпечити рівномірний натяг ниток в рамці. Це дозволить самій рамки не перекошуватися під час використання і прослужити довше.

Конструктивні особливості

Конструкція котушкотримачів досить проста і всередині неї може надійно кріпитися котушка з дротом на осі. Також конструкція передбачає наявність притискного елемента на пружині, який притискає дріт до бобіни і не дає їй самостійно розкручуватися, забезпечуючи натяг. Кріпиться таке пристосування стаціонарно на робочому столі, для чого передбачаються додаткові кронштейни, що значно спрощує процес підготовки до натягнення дроту.

Роблять такі пристосування з оцинкованого тонколистового металу, що забезпечує його надійність і довговічність, так як матеріал не буде покриватися корозією під час використання.

Підготовчі роботи

При облаштуванні пасіки важливо також правильно підготувати рамки і належним чином натягнути всередині нитки. Для недосвідчених пасічників це може бути проблемою, в результаті чого буде порушена конструктивна особливість рамки, що негативно позначається на неефективності роботи бджіл. Слід зазначити, що бджоли сприйнятливі до порушення геометричних форм простору навколо них і можуть ігнорувати рамки, в яких відшаровується віск або розташовується не по всій площі. У такі рамки бджоли не носитимуть мед, і вони стануть неефективними при використанні.

Як видно, катушкотримач - інструмент, який потрібен пасічника, що цінує свою працю і піклується про створення оптимальних умов для діяльності бджолиної сім'ї.

Переваги покупки у нас

Важливо при проведенні таких заходів використовувати якісну дріт, яку ви теж можете купити у нас в інтернет-магазині «Будинок Меду» за доступною ціною і з можливістю замовити доставку по території всієї України.

Котушкотримач і дріт представлені у нас в каталозі в великому асортименті і з ними ви можете ознайомитися самостійно, прочитавши опис і подивившись фото. При виникненні труднощів з вибором, є можливість звернутися до наших менеджерів по телефону або електронній пошті. Телефонуйте нам і уточнюйте вартість товару, а також місце його доставки.