ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Бджоломатки
Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
від 500 шт. - 3,30 грн., від 1000 шт - 3 грн., від 5000 шт. - 2,80 грн.

3,50 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,30 грн., від 1000 шт - 3 грн., від 5000 шт. - 2,80 грн.

3,50 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

180,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Бджоломатки

Бджоломатки

Бджолині матки за пріоритетністю в вулику займають чільне місце, оскільки відповідальність за продовження роду лежить саме на них. Завдяки бджоломатці забезпечується здоров'я, життєстійкість, працездатність бджіл і, в цілому, процвітання вулика.

Універсальні бджоломатки

Карпатські бджоломатки, що є різновидом особливої ​​породи - альпійської країнської, відносяться до універсальної породи і пристосовані як для районів північних, так і для південних. Даний вид бджіл дав про себе взнаки сотні років тому, в достатній мірі акліматизувався до життя і в степовій зоні, і в умовах гірських долин, і в  невисокій гористій місцевості. Всім бджолярам у світі відомі такі якості карпатських бджіл, як витривалість і миролюбність.

Українські вчені постійно займаються поліпшенням породи для підвищення продуктивності, і їх старання увінчалися успіхом. Серед найбільш відомих породних типів - бджола Вучківська, Говерла, Рахівська, Синевир, саме ці типи бджоломаток і пропонує наш інтернет-магазин.

Особливості карпатської породи бджіл

Бджоломатки, пропоновані в Україні на нашому сайті, без проблем переносять досить екстремальні природні умови і готові працювати навіть при дуже поганій погоді. Невеликий дощик для них зовсім не перешкода, вони з легкістю випурхують на медозбір. Матка восени червить тривалий час, і сім'ї до зими з цієї причини дуже немаленькі, але запаси кормів на зиму використовуються дуже економно. Відмінна витривалість дозволяє комасі непогано переносити зимівлю, і навесні підмору в вуликах вкрай мало. При цьому зростання сімей спостерігається досить швидко, і до періоду цвітіння ріпаку та акації вони найбільше набирають силу. І саме карпатські раніше за інші породи бджіл починають здійснювати перші вильоти на взяток.

Використання різнотрав'я по максимуму - також важлива відмінна ознака карпатської породи бджіл. Робочі особини не зосереджуються на конкретних медоносних культурах і прилітають до самих різновидних рослин, при цьому довжина їх хоботка дозволяє добиратися до глибоких місць. Добре проявляє себе карпатська бджола і при відбудовування вощини, з сім'ї за сезон здатна дати до двадцяти рамок з сотами.

Важливою перевагою бджіл є і незначна схильність до роїння. Проведені дослідження підтвердили схильність до цього явища лише приблизно 5% сімей. Втім, даний процес можна легко припинити при своєчасності його виявлення.

Унікальні пропозиції для вас

Купити бджолину матку Карпатку в нашому інтернет-магазині - варіант безпрограшний, оскільки Ви купуєте бджоломаток високої якості з пасіки Гайдара і кращих матководів Закарпаття. При цьому ціни доступні, і є можливість зробити мінімальне замовлення.

Все для пасіки ви зможете знайти на нашому сайті в широкому асортименті. Необхідні товари за привабливими цінами і все в одному місці дозволить і гроші заощадити, і час. Співпраця з перевіреними постачальниками виключає недоброякісність продукції, а постійна робота з асортиментом дозволить бути завжди в курсі останніх новинок.