ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Бджоломатки
Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

200,00 грн

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
Рекомендуємо
Популярні товари
Кліточка універсальна Гайдара
Кліточка універсальна Гайдара
крупнооптова ціна незалежно від кількості

4,00 грн

Кліточка багатофункціональна Гайдара...
Кліточка багатофункціональна Гайдара хіт
від 500 шт. - 3,80 грн., від 1000 шт - 3,50 грн., від 5000 шт. - 3,20 грн.

4,00 грн

Карпатські бджоломатки
Карпатські бджоломатки
ціна та доставка в залежності від сезону на запит

200,00 грн

Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

70,00 грн

Екопол
Екопол
проти вароатозу, 10 смужок

95,00 грн

Бджоломатки

Бджоломатки

Бджолині матки за пріоритетністю в вулику займають чільне місце, оскільки відповідальність за продовження роду лежить саме на них. Завдяки бджоломатці забезпечується здоров'я, життєстійкість, працездатність бджіл і, в цілому, процвітання вулика.

Універсальні бджоломатки

Карпатські бджоломатки, що є різновидом особливої ​​породи - альпійської країнської, відносяться до універсальної породи і пристосовані як для районів північних, так і для південних. Даний вид бджіл дав про себе взнаки сотні років тому, в достатній мірі акліматизувався до життя і в степовій зоні, і в умовах гірських долин, і в  невисокій гористій місцевості. Всім бджолярам у світі відомі такі якості карпатських бджіл, як витривалість і миролюбність.

Українські вчені постійно займаються поліпшенням породи для підвищення продуктивності, і їх старання увінчалися успіхом. Серед найбільш відомих породних типів - бджола Вучківська, Говерла, Рахівська, Синевир, саме ці типи бджоломаток і пропонує наш інтернет-магазин.

Особливості карпатської породи бджіл

Бджоломатки, пропоновані в Україні на нашому сайті, без проблем переносять досить екстремальні природні умови і готові працювати навіть при дуже поганій погоді. Невеликий дощик для них зовсім не перешкода, вони з легкістю випурхують на медозбір. Матка восени червить тривалий час, і сім'ї до зими з цієї причини дуже немаленькі, але запаси кормів на зиму використовуються дуже економно. Відмінна витривалість дозволяє комасі непогано переносити зимівлю, і навесні підмору в вуликах вкрай мало. При цьому зростання сімей спостерігається досить швидко, і до періоду цвітіння ріпаку та акації вони найбільше набирають силу. І саме карпатські раніше за інші породи бджіл починають здійснювати перші вильоти на взяток.

Використання різнотрав'я по максимуму - також важлива відмінна ознака карпатської породи бджіл. Робочі особини не зосереджуються на конкретних медоносних культурах і прилітають до самих різновидних рослин, при цьому довжина їх хоботка дозволяє добиратися до глибоких місць. Добре проявляє себе карпатська бджола і при відбудовування вощини, з сім'ї за сезон здатна дати до двадцяти рамок з сотами.

Важливою перевагою бджіл є і незначна схильність до роїння. Проведені дослідження підтвердили схильність до цього явища лише приблизно 5% сімей. Втім, даний процес можна легко припинити при своєчасності його виявлення.

Унікальні пропозиції для вас

Купити бджолину матку Карпатку в нашому інтернет-магазині - варіант безпрограшний, оскільки Ви купуєте бджоломаток високої якості з пасіки Гайдара і кращих матководів Закарпаття. При цьому ціни доступні, і є можливість зробити мінімальне замовлення.

Все для пасіки ви зможете знайти на нашому сайті в широкому асортименті. Необхідні товари за привабливими цінами і все в одному місці дозволить і гроші заощадити, і час. Співпраця з перевіреними постачальниками виключає недоброякісність продукції, а постійна робота з асортиментом дозволить бути завжди в курсі останніх новинок.