ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Питний мед "Веселий мед"

  • Артикул: 816
В наявності

Об'єм: 2 пляшечки по 200 мл

Склад: виготовлений шляхом бродіння меду у джерельній воді з додаванням трав і ягід Карпат

230,00 грн

ПИТНИЙ МЕД (медове вино) – це відомий та любимий з давніх давен слабоалкогольний напій, який отримується шляхом бродіння меду. Його пили всі, від бідних до знаті, жодна більш-менш вагома подія чи святкування без нього не обходилися. Пам’ятаєте з казок : «І я там був, мед-пиво пив, по вусах текло,..»?

Головним компонентом питного меду є, звичайно мед, залежно від сорту якого напій набуває певних корисних властивостей. Технологія виготовлення питного меду досить схожа на винну, але замість виноградного соку використовується суміш меду і води.

Типовий питний мед – це не солодкий лікер, а рідкий напій, який нагадує легке, напівсолодке вино. Його п’ють потрохи, смакуючи.

У Польщі питний мед є третім за популярністю напоєм після пива та горілки і виробляється промислово. В Україні на даний час цей напій виготовляють тільки окремі пасічники, промислового виробництва немає.

При виготовленні нашого питного меду ми додаємо запашні цілющі трави, в результаті отримуємо напій з чудовим смаком, ароматом та властивостями! Смакуйте! Впевнені, Вам сподобається!

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Питний мед "Веселий мед"
Питний мед "Веселий мед"
2х200 мл, з додаванням трав і ягід Карпат

230,00 грн