ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Подарунковий сертифікат Дім меду

  • Артикул: 33333
В наявності

Ціна: Ви можете вибрати вартість зі списку або вказати будь-яку іншу

Упаковка: кольоровий конверт, перев'язаний стрічкою

Номінал, грн.

200,00 грн

Подарунковий сертифікат від «Дому меду» - гідний подарунок

Не знаєте, що подарувати найкращому другові, колезі чи родичу? Подарунковий сертифікат інтернет-магазину «Дім меду» стане гарним презентом як для бджоляра, так і для любителя поласувати смачними і корисними продуктами бджільництва. Такий подарунок також оцінять прихильники здорового способу життя і прихильники натуральних природних засобів для міцного імунітету.

3 причини подарувати сертифікат нашого інтернет-магазину

Володар сертифікату має можливість самостійно визначити для себе ідеальний подарунок, вибравши актуальні товари в нашому магазині на зазначену суму. Ми можемо назвати, як мінімум, 3 причини зробити такий сюрприз:

  1. Сертифікат - ваше спасіння, якщо до свята залишилися лічені дні, а відповідь на питання: «Що дарувати?» до сих пір не знайдена.
  2. Він обов'язково стане в нагоді людині, яка тримає свою пасіку. У нас є продуктивні карпатські бджоломатки і весь необхідний інвентар для занять пасічникуванням.
  3. Продукти бджільництва сьогодні є практично в кожному домі, і вони настільки затребувані в щоденному раціоні, лікуванні, профілактиці хвороб і кулінарії, що дуже швидко закінчуються. Наш сертифікат дасть можливість поповнити запаси і підтримувати міцне здоров'я, молодість, а значить, і прекрасний настрій.

Виберіть номінал сертифіката, оплатіть його і піднесіть на свято - одержувач презенту буде задоволений неодмінно.


читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Подарунковий сертифікат Дім меду
Подарунковий сертифікат Дім меду
Універсальний подарунок на будь-яку суму

200,00 грн