ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Настойка прополісу спиртова 10%

  • Артикул: 411
В наявності

Склад: бджолиний прополіс, спирт

Об'єм

20,00 грн

Прополіс – це зібрані бджолами рослинні смоли і бальзами з домішками воску, квіткового пилку та виділеннями щелепних залоз бджіл.

Прополіс іноді називають природнім антибіотиком, він має сильну антимікробну, антивірусну, знеболюючу та стимулюючу дію, але при цьому не викликає дисбактеріозу. Він підвищує захисні сили організму, посилює протизапальні реакції організму, сприяє загоюванню ран. Дуже ефективний при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, хворобах дихальних шляхів та ЛОР органів, шкіри, нервової системи, гінекологічних, стоматологічних  захворюваннях,  тощо. Препарати з прополісу стимулюють імунітет.

Настойка прополісу - приготування та використання

Зазвичай використовують 10% спиртову настойку прополісу: 100 г прополісу заливають 1 літром 70% спирту (1:10), щільно закривають і настоюють в темному місті на протязі 8-10 днів, щоденно збовтуючи. Препарат використовують зовнішньо, внутрішньо, а також для інгаляцій.

Зовнішньо спиртовий екстракт прополісу використовують для лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота, ясен, зубів, хронічного тонзиліту (у вигляді полоскань - 1 чайна ложка витяжки на 1 стакан води, полоскати після їжі), для обробки ран, порізів.

Спиртовий екстракт прополісу можна приймати при простудних захворюваннях та грипі, гострих та хронічних бронхітах, запаленнях та туберкульозі легенів, гіпертонії, виразці шлунку та дванадцятипалої кишки, гострих та хронічних колітах та ін.

Вживання:

Доза може складати 20-60 крапель. Приймають її в 1/4-1/2 стакана води або молока, курс лiкування 5-30 днів (в залежності від хвороби, так при виразковій хворобі шлунку він складає 3-4 тижні, за потреби можна повторити після 10-15 денної перерви).

Доза для дітей розраховується за принципом : на 1 рік дитини - 1/20 дози дорослого. 10-річній дитині, наприклад, назначають 1/2 дози дорослого.

При застуді, наприклад,  розводять 20 крапель прополісу у ¼ стакану води або молока та приймають декілька разів кожні дві години. Наступного дня вживають 3 рази на день до одужання.

Протипоказання:

алергія на прополіс або інші складові препарату, хвороба Аддісона.

Зберігання:

в темному, сухому місці, в герметично закритій упаковці.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Настойка прополісу спиртова 10%
Настойка прополісу спиртова 10% хіт
антимікробна, антивірусна, знеболююча, стимулююча дія
10 мл 50 мл 100 мл

від 20,00 грн