ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Пилок (бджолине обніжжя)

  • Артикул: 406
В наявності

Склад: Білки, вуглеводи, біля 20 амінокислот, 40 ферментів, жири , мінеральні солі, вітаміни, фітогормони

Урожай: 2021 р.

Регіон виробництва: Закарпаття

Колір: різнокольоровий, в залежності від рослин, з яких зібраний

Упаковка: баночка зі скла

Вага

45,00 грн

Походження та склад пилку (бджолиного обніжжя):

Пилок квітковий — це продукт рослинного походження, зібраний бджолами  з чоловічих органів квіткових рослин. В залежності від виду рослин колір зерен пилку різний. Кожне пилкове зерно - це скарбниця поживних і біологічно активних елементів. У пилку виявлено до 240 сполук, що беруть участь у біохімічних процесах. Він містить білки, вільні амінокислоти, вуглеводи, жири, органічні кислоти, ферменти, вітаміни, мінерали та ін. речовини та належить до найбагатших продуктів за хімічним складом, забезпечуючи організм всіма необхідними речовинами. За багатством складу не має  аналогу в природі.

Лікувальні властивості

Пилок  і перга,  рекомендовані при захворюваннях серцево-судинної системи, покращують кровотворну функцію та кровообіг, регенерацію тканей, мають протипухлинну та протизапальну дію, нормалізують діяльність нервової, ендокринної, мочеполової та репродуктивної системи, регулюють діяльність шлунково-кишкового тракту, вживаються для підвищення/відновлення фізичної активності. 

Спосіб вживання: 

1-3 чайні ложки (доза розподіляється на 2-3 прийоми за день, останній прийом повинен бути не пізніше 19 години вечора) за 15-20 хвилин перед їжею на протязі 20 днів, через місяць  за необхідності курс повторюють. Пилок тримають в роті якомога довше для обробки слиною, а потім ретельно  пережовують і ковтають. Можна змішати пилок з медом (1:1). Подрібнення пилку перед вживанням  значно підвищує його ефективність. Дітям до 10 років радять вживати пів дози, до 1 року — четверту. Дітям слід починати включати квітковий пилок з кількох зерен.

Протипоказання: 

Алергія на квітковий пилок, хвороба Аддісона

Зберігання: 

В темному місці щільно закритим


читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Пилок (бджолине обніжжя)
Пилок (бджолине обніжжя)
потужний мультивітамін
190 г 100 г

від 45,00 грн