ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Скабатокс (аналог тактика)

  • Артикул: 1434
В наявності

Об'єм: 1 л

Термін придатності: травень 2023

Виробник: Румунія

Призначення: для профілактики та лікування вароатозу бджіл

Діюча речовина: амітраз 12,5%

Упаковка: пластмасова пляшка

Зберігання: у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів, при температурі 0-25 градусів

2 800,00 грн 2 500,00 грн

В даний момент на ринку препаратів від кліща Варроа угорський тактик замінив його повний аналог скабатокс. Амітраз 12,5% відноситься до речовин з помірною токсичністю. При дотриманні доз не чинить негативного впливу на бджолосім'ї.

Способи застосування скабатокса:

  • Водний розчин для дрібнокрапельного обприскування бджіл в міжрамочному просторі готується з розрахунку 1 мл скабатокса на 2 л чистої питної води і використовується протягом дня. 10 мл розчину йде на 1 вуличку. Рекомендується застосовувати два рази: після відкачки меду і перед зимівлею. Обробку проводять при мінімальній кількості розплоду і при формуванні бджолами клубу. Зовнішня температура повітря не повинна бути нижче 0 градусів.
  • Скабатокс (тактик) використовується також при обробці бджіл від вароатозу димової гарматою. Для цього готується розчин керосину з препаратом з розрахунку 5 мл скабатокса на 100 мл очищеного гасу для обробки 100 бджолосімей. У літній період обробку дозволяється проводити тільки після останньої відкачки меду або за 45 днів до першої відкачки. У безрозплідний період обробку проводять 1-2 рази з інтервалом в 3-4 дні. За наявності розплоду обробляють 4 рази через 3 дні.

Застереження

Перед масовим застосуванням рекомендується протестувати препарат протягом 24 годин на ефективність і безпеку на 1-2 вуличках в 1-2 родинах.

Не рекомендується застосовувати скабатокс, як і тактик, в сім'ях силою менш 4-5 вуличок.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Скабатокс (аналог тактика)
Скабатокс (аналог тактика) акція
для лікування бджолиного вароатозу

2 500,00 грн 2 800,00 грн