ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Шпатель для переносу личинок

  • Артикул: 825
В наявності
75,00 грн

Цей пристрій призначений для бджолярів, які займаються збором маточного молочка або Матководство. Матеріал виготовлення пристосування - сплав металу, який відрізняється еластичністю. Особливість вироби складається тому, що їм можна робити захоплення личинки і переміщати її, що гарантує абсолютний результат роботи, що не вимагає від користувача великої концентрації уваги.

Але робота з даними пристосуванням вимагає акуратності, так як личинки створення тендітні. Даним пристосуванням можуть скористатися не тільки досвідчені бджолярі, а й початківці пасічники.

Щоб підвищити ефективність роботи, перед використанням шпателя треба змочувати його робочу частину теплою водою. Це дозволить їй легше ковзати по поверхні комірки, дістаючи личинку. Також варто вибирати личинки темного кольору, так як їх стінки товщі, а тому є менше шансу їх пошкодити.

Конструктивні особливості

За своєю формою китайський шпатель нагадує звичайну авторучку, в корпусі якої знаходиться робоча частина. Щоб захистити виріб від пилу або бруду при зберіганні, передбачається ковпачок з пластика. За своєю формою китайський шпатель нагадує звичайну авторучку, в корпусі якої знаходиться робоча частина. Щоб захистити виріб від пилу або бруду при зберіганні, передбачається ковпачок з пластика. Особливістю є вигнута в сторону голка. Це дозволяє спостерігати за самою личинкою при її переміщенні. Вона акуратно підхоплюється кінчиком голки і утримується на ній. Голка виготовлена з нержавіючої сталі, а ручка пластикова з рельєфною поверхнею. Це дозволяє її надійно утримувати в руці.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали