ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Зливний кран для медогонки стальний

  • Артикул: 1119
В наявності

Вага: 487 г

Діаметр: 40 мм

Матеріал: нержавіюча сталь

430,00 грн

Таке корисне і незамінне в бджільництві обладнання, як медогонка, складається з багатьох комплектуючих, які рано чи пізно починають виходити з ладу. Щоб підвищити продуктивність і ефективність роботи будь-якого пристрою, важливо вчасно проводити ремонт і заміну елементів, одним з яких є кран для медогонки зі сталі.

Кран найчастіше виходить з ладу, як найбільш навантажувальний і використовуваний елемент обладнання. Якщо ця запчастина несправна, медогонка починає протікати, що призводить до втрат цінного продукту.

Переваги сталевого крана

Крани для медогонки зі сталі сьогодні є одним із самих практичних варіантів, так як відрізняються високою міцністю, надійністю, стійкістю до корозії, довговічністю. Сталеві крани стають кращою покупкою в співвідношенні ціни і якості, якщо ви шукаєте варіанти для кращого вкладення своїх грошей.

Важливо розуміти, що розмір і вид крана може різнитися, залежно від використовуваної медогонки. Цей факт необхідно враховувати при підборі подібних комплектуючих. Фахівці нашого магазину завжди готові відповісти на будь-які запитання і надати професійну допомогу у виборі оптимального для ваших цілей і завдань крана медогонки.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Зливний кран для медогонки стальний...
Зливний кран для медогонки стальний new
діаметр 40 мм, 487 г

430,00 грн