ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Стамеска пасечная без ручки сталева

  • Артикул: 1082

Матеріал: листова сталь

Розмір: довжина 200 мм, ширина 45 мм, висота 26 мм

Призначення: для чищення рамок

30,00 грн

Такий необхідний для кожного бджоляра інструмент, як стамеска пасічна сталева в різному виконанні можна зустріти в будь-якому пасічному господарстві. Стамеска, виготовлена ​​з високоміцної сталі, використовується для обслуговування та робіт безпосередньо в вуликах.

Призначення

Подібний інструмент служить для виконання декількох завдань. Перш за все, це своєрідний важіль, що дозволяє швидко, акуратно і безпечно відкривати кришки вуликів, роз'єднувати рамки, які склеєні прополісом або воском. Стамеска пасічна може використовуватися для роботи з вуликами різних конструкцій, починаючи від найпростіших і закінчуючи мультікорпуснимі.

Також інструмент може застосовуватися для догляду та очищення рамок і стінок вулика від воску, прополісу та інших продуктів життєдіяльності бджіл. Чому це настільки важливо, професійного пасічника пояснювати не варто. Надлишки в'язких речовин у вуликах в період літньої активності бджіл слід прибирати для полегшення догляду за вуликами, а також для швидкого відбору рамок при відкачуванні продукту.

Особливості

Конструктивно стамеска пасічна сталева без ручки є досить простий інструмент у вигляді заточених з обох сторін лез трапецієподібної форми. З одного боку лезо пряме, з іншого - зігнуте під прямим кутом.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Стамеска пасечная без ручки сталева...
Стамеска пасечная без ручки сталева
200 мм, листова сталь

30,00 грн