ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Тактик

  • Артикул: 1434
В наявності

Об'єм: 10 мл

Термін придатності: липень 2022 р.

Виробник: Румунія

Призначення: для профілактики та лікування вароатозу бджіл

Діюча речовина: амітраз 12,5%

Упаковка: 10 мл - скляний флакон

Зберігання: у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів, при температурі 0-25 градусів

70,00 грн 60,00 грн

Тактик відноситься до препаратів з помірною токсичністю. При дотриманні доз не чинить негативного впливу на бджолосім'ї.

Використовується для боротьби з кліщем Вароа.

Способи застосування тактика:

  1. Водний розчин для дрібнокрапельного обприскування бджіл у міжрамочном просторі готується з розрахунку 1 мл тактика на 2 л чистої питної води і використовується на протязі дня. 10 мл розчину йде на 1 вуличку. Рекомендується застосовувати два рази: після відкачки меду і перед зимівлею. Обробку проводять при мінімальній кількості розплоду і при формуванні бджолами клубу. Зовнішня температура повітря не повинна бути нижче 0 градусів.
  2. Тактик використовується також при обробці бджіл від вароатозу димової гарматою. Для цього готується розчин керосину з тактиком з розрахунку 5 мл тактика на 100 мл очищеного керосину для обробки 100 бджолородин. У літній період обробку дозволяється проводити тільки після останньої відкачки меду або за 45 днів до першої відкачки. У безрозплоідний період обробку проводять 1-2 рази з інтервалом у 3-4 дні. За наявності розплоду обробляють 4 рази через 3 дні.

Застереження:

Перед масовим застосуванням рекомендується протестувати препарат протягом 24 годин на ефективність і безпеку на 1-2 вуличках в 1-2 родинах.

Не рекомендується застосовувати тактик в сім'ях силою менш 4-5 вуличок.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Тактик
Тактик акція
для лікування бджолиного вароатозу

60,00 грн 70,00 грн