ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Трубка Флобер для мічення маток

  • Артикул: 1467

Матеріал: пластмаса, поролон

Розмір: висота 90 мм, діаметр 41 мм

100,00 грн

Щоб мічення бджолиних маток проходило швидко і легко, не завдаючи їм шкоди, використовуйте спеціальну трубку Флобера. Це простора ємність з прозорими пластиковими стінками. Всередині неї розташовується поршень з накладкою, зробленою з м'якого поролону.

Бджіл заганяють в ємність через отвір, розташоване у верхній частині трубки. Потім його закривають дрібною решіткою, а поршень обережно пересувають, підштовхуючи бджіл в потрібному напрямку. Звичайні особини можуть вибратися через отвори решітки, а матка через великі розміри залишається в трубці.

Трубка сягає у висоту 90 мм, її діаметр становить 41,5 мм. Для виготовлення основної частини використовується міцний прозорий полімер.

Трубка Флобера дозволяє швидко відловити матку і відокремити її від свити звичайних бджіл. За допомогою поршня її можна притиснути до отвору і нанести мітку. Матка залишиться неушкодженою. Прозорий пластик дозволяє спостерігати за процесом вилову. На відміну від скляних виробів, він більш практичний, оскільки не б'ється і не тріскається при випадковому падінні трубки.


читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Трубка Флобер для мічення маток
Трубка Флобер для мічення маток new
висота 90 мм, діаметр 41 мм

100,00 грн