ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Трубка-люлька для лову маток

  • Артикул: 1465
В наявності

Матеріал: полімер, поролон, резина

Розмір: довжина 165 мм, більший отвір 30х15 мм, менший діаметром 12 мм

35,00 грн

Вам необхідно відловити і перенести бджолину матку з тою чи іншою метою? Хочете помістити її у відводок або пересильну клітинку? Це можна не робити голими руками, витрачаючи час і сили. Використовуйте для цієї мети спеціальне пристосування - трубку-люльку для вилову та підсаджування матки.

Вона дозволяє за лічені хвилини видаляти матку зі стільника, не боячись пошкодити її. Спочатку матку накривають розширеним кінцем. Потрапивши всередину, вона інстинктивно починає рухатися до протилежного, завуженого кінця. Тим часом Ви зможете перемістити трубку в потрібному напрямку, і потім випустити матку назовні.

Трубка-люлька досягає 165 мм в довжину, має 1-міліметрові стінки. Розмір більшого отвору складає 30х15 мм, діаметр вузького отвору - 12 мм

Завдяки прозорим стінкам виробу можна контролювати процес відловлювання, перенесення та підсаджування матки від початку і до кінця. Заглушки допоможуть блокувати потрібні отвори - з м'якої гуми для вузької верхньої частини, для нижнього (довгастого) кінця призначена поролонова вставка.
читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Трубка-люлька для лову маток
Трубка-люлька для лову маток new
полегшує процес лову та підсаджування маток

35,00 грн