ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Вилка для розпечатування стільників пластмасова маленька

  • Артикул: 31
В наявності

Голки: наржавіюча сталь

Ручка: пластмаса

30,00 грн

Що це таке
Пластмасова пряма вилка для роздрукування сот — це виріб з пластмасовою рифленою ручкою, яку приємно зручно тримати в руці. Попереду самої вилки розташовуються 16 зубців, які спрямовані паралельно напрямку вилці.
Така форма гарантує зручне положення при використанні, а також швидкий зручний пошук потрібних ракурсів при проколюванні і розпакуванні.
Основні характеристики товару:

  1. Матеріал — пластик, пластмаса і металеві зуби.
  2. Довжина - 20 см.
  3. Ширина - 7 см.
  4. Довжина зубців - 2.5 см.
  5. Кількість зубців - 16.


Пластмасова пряма вилка створена для того, щоб скоротити час бджоляра, витрачений на роботу, і підвищити продуктивність всього процесу в цілому. Завдяки своїй надзвичайно легкої конструкції і простоті у використанні, даний допоміжний прилад інструмент має високу надійність і малою ймовірністю подальшої поломки.
Де придбати
На офіційному сайті інтернет-магазину «Будинок Меду», ви маєте можливість купити пластмасову пряму вилку для роздрукування сот по при самому вигідному співвідношенню співвідношенні ціни і якості. Заказати товар ви можете в найкоротші терміни, скориставшись, адже сайт має зручний інтерфейс сайту та командою професіоналів, до яких можна звернутися за консультацією.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Товари, що проглядали