ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Вилка розкладачка для розпечатування стільників

  • Артикул: 1317
В наявності

Голки: нержавіюча сталь

Довжина: 25 см з ручкою

Ручка: дерев'яна

Характеристики: секція для розпечатування має ширину 8 см та 16 голок

145,00 грн

Одним з важливих інструментів в інвентарі пасічника є вилка розкладачка для роздрукування сот (аналог культиватора Кузіна). Як зрозуміло з назви інструменту, він служить для підготовки сот перед процедурою відкачування меду.

Особливості

Якщо використовувати інструмент акуратно і професійно, то стільники залишаються в цілісності. Видаляються виключно кришечки з воску, а після відкачки меду бджоли досить швидко відновлюють цілісність кожного осередку. Цьому сприяє правильний розмір вилки для роздруківки сот і оптимально підібрана відстань між голками.

Завдяки конструкції інструменту можна регулювати глибину занурення голок в стільники, підкрутивши бічні гвинти і встановивши необхідний кут нахилу голок.

Стандартна кількість голок становить 16 одиниць, їх діаметр - 1,5 мм, а довжина - 32 мм. При професійному підході роздрук сот вулика за часом становить лічені хвилини. Дерев'яну ручку вилки розкладачки зручно тримати в руці, вона перешкоджає ковзанню навіть при попаданні на інструмент меду, воску або прополісу.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали
Вилка розкладачка для розпечатування стільників...
Вилка розкладачка для розпечатування стільників new
аналог культиватора Кузіна

145,00 грн