ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн

Воскотопка парова з нержавіючої сталі 12 л

  • Артикул: 669
В наявності
1 600,00 грн

Ця ємність, яка призначається для оперативної та якісної переробки воску. Пристосування незамінне для бджоляра і дає можливість спростити процедуру отримання чистого воску. На перетопку 4 кг сировини знадобиться в середньому 50-60 хвилин.

Складається воскотопка з зовнішнього бака. Також є в комплекті касета для завантаження воскової сировини. Зверху пристрій закривається кришкою. Виготовлена ​​ємність з нержавіючої сталі, що гарантує тривалість її використання, а також простоту догляду і ефективність.

За допомогою парової віскотопки можна полегшити задачу пасічника по отриманню воску. Для цього треба в касету завантажити сировину, а в зовнішній бак налити води. Коли вода буде нагріватися, то віск під впливом гарячої пари стане розтоплювати і витікати через краник в спеціальну ємність.

Важливо при витоплення застосовувати чисту воду. Вона може бути джерельна або дощова. При випаровуванні така рідина не буде виділяти шкідливих домішок, що відіб'ється на якості отриманого матеріалу. Він буде нешкідливим і без змісту сторонніх речовин.

читати далі закрити
Написати відгук
    Поганий   Хороший
Рекомендуємо
Товари, що проглядали